Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Pilkery, przywieszki, zestawy śledziowe.
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Pilkery, przywieszki, zestawy śledziowe.
O:Pilkery, przywieszki, zestawy śledziowe. 4 lat(a), 2 mies. temu  
Ja mam również podobne. Kolorystyka zbliżona. Ale mam też duże i ciężkie na norweskie wody. Mam to pudło w piwnicy i nie bardzo chce mi się iść.
Longin
góró
graphgraph
Punkty: 191
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

O:Pilkery, przywieszki, zestawy śledziowe. 4 lat(a), 2 mies. temu  
To nie chodź Andrzej do piwnicy - wrzucę coś za Ciebie. Może nie bezie to ciężka artyleria na Norwegię ale też ciężkie. Oprócz pierwszego z lewej (nie wiem kto go robi) reszta to wyroby Adama Kaczmarka. Proste , srebrne i skuteczne.
W otwory lub nacięcia można wciskać atraktory.
okonhel
Moderator
graph
Punkty: 188
graphgraph
CRET
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

O:Pilkery, przywieszki, zestawy śledziowe. 1 Rok, 7 mies. temu  
Dawno tu nikt nie pisał wiec odświeżę temat wstawiając moje nowe kolory przywieszek na dorsza.

okonhel
Moderator
graph
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2013/08/19 21:46 Przez okonhel.
CRET

O:Pilkery, przywieszki, zestawy śledziowe. 1 Rok, 7 mies. temu  
Kolejne kolory:
okonhel
Moderator
graph
graphgraph
CRET

Do góryStrona: 12

Gościmy

Teraz online:
  • Użytkowników: 1
  • Gości: 77
Nowi użytkownicy:
Aktywne konta: 8897
CURRENT MOON

Shoutbox

Dźwięk Kide Chat
glizdziarz: Powitać poobiednio
Julian P: Właśnie przeczytałem wiadomość w onecie że w potoku Służewieckim zdechły ryby. Pewnie dlatego że nie było odłowów kontrolowanych . Dla wszystkich nie starczyło tlenu. Prawda panie prezesie OM PZWjavascript:kide.insertSmile(':(')
glizdziarz: Dzień dobry. Mgła i świata nie widać.
marek j: Dzień dobry.
hajnos: Dobrze wiedzieć ;) aczkolwiek na karpie się nie nastawiam - nie znam się na nich. Raczej jadę się bardziej pobawić z mniejszymi rybami
Jarecki: wszystko spakowane pora ruszać na rybki :D
spinn76: Dzieńdoberek ;)
glizdziarz: Powitać
gzl-2: Arek
jurek-strażnik: Pod starym mostem siedzi ich dużo na karpia , aż do późnego wieczoru.
hajnos: W zależności od tego, co zobaczę jutro podejmę decyzję odnośnie niedzieli (jutro dopiero o 14 będę mógł wyruszyć).
hajnos: Jeszcze nie jestem pewien, jutro bardziej na rekonesans pojadę - może Wykowo (spławik), lub Z. Liszyńska na grunt. Z Wisły jeśli już to główka na Rydzynie. W pociągu będę myśleć dokładniej ;)
jurek-strażnik: A gdzie się wybierasz ? , bo wszędzie będzie pełno wędkarzy.
hajnos: Jutro w końcu ruszam na rybki ;d choć pogoda raczej nie dopisze :/
jurek-strażnik: Witam ;) , Czesiu ja i tak krótko śpię :)
raparapa: witam,Jurek powiem przewrotnie,odbiłeś sobie w zimie bo spałeś godzinę dłużej. :P
marek j: Dzieńdobrywieczór ;)
jurek-strażnik: Już od niedzieli śpimy krócejhttps://lh3.googleusercontent.com/-6-L3QtvQL0Y/VROniFlUWbI/AAAAAAAAJ_o/uRZyivYnJdA/w426-h475/2015-02-26.gif
jurek-strażnik: Witam WTV ;)
Gilbert: Witam bractwo ;)
glizdziarz: Dzień dobry
Jarecki: :D
ryzel1976: Wędkarskim. Ma się rozumieć ;)
ryzel1976: Witam. Sorrki POŁOWOM O.O :D
marek j: A której połowie ta pogoda sprzyja :P
ryzel1976: Witam. Pogoda sprzyja połową ;)
raparapa: salve.Łódka jeszcze na brzegu ale postaram się do niedzieli spuścić.Pa :P
Longin: Pozdawiam! :)
korzun04: kończę- zaraz Ranczo, pozdrawiam
Longin: O Jezu!!! Ale masz dylemata! Współczuję! :_( :D Na sucho to człowiek gotowy się rozlecieć! O.O
korzun04: ja jeszcze nie próbowałem- mam cykora że po małpce odlecę, a na zagryzkę nie będzie miejsca :_(
Longin: Szkoda. Ale coś za coś! Trochę większe procenty od czasu do czasu przyjmuję! Dla zdrowotności ma się rozumieć! :)
korzun04: nie wątpię... ale piwka pewnie szkoda?
Longin: Za zgaodą żony! (!)
Longin: Odwiedziłem dietetyczkę taka ze 25 lat. I trochę mnie podszkoliła w zakresie diety. Co i jak i ile! :) ;) :D
korzun04: ja też zero gazowanego, nawet mineralna - po tym mnie żołądek boli,jem srednio 5-6 razy dziennie 50-max 100gramowe posiłki, więcej nie wchodzi... :D
Longin: O to gratuluję. Tylko tak trzymać.Ja też spuściłem ok 20. Zupełnie inaczej jem. Podobno zdrowo. bo aż 5-ć razy dziennie tylko mało i nisko kaloryczne, ciemne pieczywo! Daje radę i skutkuje. Zadnego piwa prawie od rokU :D
korzun04: miałem 11 stycznia... jest ok, mniej już ponad 30kg
Longin: Ja Basię też! :) jest ok. A ty już po operacji?
korzun04: jak zdrówko- dopisuje? Basia pozdrawia :)
Longin: Zrobiłem zdaje się ze 350 km. :)
Longin: Ok. 140 km. Ale jest autostrada. Więc spoko!
korzun04: to trochę zaliczyłeś kilometerków O.O , kawałek miałeś od domu
Longin: Objeździłem sobie okolicę , w poszukiwaniu ciekawych miejscówek. I kilka interesujących znalazłem. Nawet na nocne zasiadki . I nad Nysą i kilka nad Odrą!
korzun04: nooo- mroziło i wiało od rana :D
Longin: Ja chyba dopiero poświętach się ruszę. Dzisiaj zmarzłem jak przysłowiowe gówno!
korzun04: za tydzień jak dopisze pogoda ruszam na mazury na kanały
Longin: No i ślady po bobrach. Co kilka kroków ścięte drzewa. Jest ich w tym miejscu chyba za dużo! Choć żadnego żerenia nie widziałem