Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 1
TEMAT: Węzły wędkarskie
Węzły wędkarskie 3 lat(a), 8 mies. temu  
Węzły zawsze sprawiały pewien kłopot naszym młodym adeptom wędkarstwa. Mysle że kilka najprostszych jest dobrze zać.

Uploaded with ImageShack.usJeżeli ktoś będzie miał wątpliwości co do wiązania much, przynęty, agrafki albo chciałby jakiś specjalny do zakopianek czi nawet boczniaka konicznego to proszę pytać zawsze powiem i narysuje jak Prz wolnym czasie wstawię jeszcze morskie do wiązania przyponów na choinkę czy boczniaka.
okonek
znawca tematu
graphgraph
Punkty: 11
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/01/19 19:27 Przez kowson77.
łowię, a nie łapię. Zjem, a nie żrę.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

O:Węzły 3 lat(a), 7 mies. temu  
Widziałem sporo w internecie dużo dokładniejszych instrukcji jak wiązać poszczególne węzły co nie mniej i tak dobrze że ktoś to tu wkleił
Avallone
Punkty:
graphgraph

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Do góryStrona: 1

Gościmy

Teraz online:
  • Użytkowników: 2
  • Gości: 116
Aktywne konta: 8250
CURRENT MOON

Shoutbox

Dźwięk Kide Chat
tomasz kwieciński: Witam wszystkich
glizdziarz: Dzień dobry
PawelGrudziadz: dobry
glizdziarz: Dobry wieczór
Jarecki: ;)
Ania: no cóż można i bez
Jarecki: i nie mam gumiaków :(
Ania: no to spoko
Jarecki: ja do 9V ogarniam
Ania: gumaki zabierz
Ania: ale czemu ja tylko rybki chce połowić:D
Jarecki: nie zbliżaj się do mnie
Jarecki: :D
Ania: bo nie wiem na co brać będą a ta wędka sama łowi wystarczy kabelek włożyć do wody :D
Ania: mam pytanko czy wędkę elektryczną typu SUM mogę zabrać ?:D
Ania: a jak
Jarecki: prądem?
Ania: wiadro ołowiu spakowane
Ania: jo robaki się wykopały :D
Jarecki: Robaków nakopali?
Piter30: Witam wszystkich bardzo serdecznie
Ania: Witaj Pawle
PawelGrudziadz: Witam serdecznie
Jarecki: Hejka ;)
spinn76: Dzieńdoberek wszystkim . :P
raparapa: Jurku,byłem w lesie ok.7-ej niedaleko Włoszczowy.Piękne lasy,jeżdzimy tam z naszego koła od dawna,ponad 30 lat. O.O
jurek-strażnik: Witaj Czesiu , a o której godzinie byłeś ?
raparapa: Witam,wczoraj na grzybach,pełny koszyk różnych.Bez robaków ale kozaki siwe sama woda,majtki miałem też mokre.Jutro znowu bo już będzie sucho.Pa :D
jurek-strażnik: Witam w słoneczny dzionek ;)
marek j: Hej ;)
glizdziarz: Powitać przedkolacyjnie
jurek-strażnik: Witam ;)
matthias1993: łowił ktos z was kiedys na jednym z warszawskich fortow np "Zbarż" ?
matthias1993: hej wszystkim
Ania: Witam po dłuższej nieobecności ;)
marek j: Dzieńdoberek ;)
jurek-strażnik: Witam ;)
Borys022: ostatni tydzień i w piątek na rybki!! :)
Borys022: Dzień doberek
glizdziarz: Dzień dobry. w Zakopcu wychodzi słońce
Jarecki: W Wawie leje równo :)
raparapa: miałem jechać na łódkę ale wstrzymuję się.Wieje a prognoza godzinna zapowiada jeszcze deszcze. :D
glizdziarz: Wzajemnie. Do miłego.
Gilbert: W jeziorze Rospuda na mojej rodzinnej Suwalszczyźnie Alga była najlepszą przynętą, 2 i 3. Kilkanaście lat temu...Odpadam po ciężkiej pracy. Dobrego dnia życzę
glizdziarz: Z firmy sum mam kilka zabytków. Nadal łowne. A wahadłówki Alga2? Mam dwie kupione na targu staroci w kolorze mosiądzu. U mnie szczupaki za nimi szaleją. jak na nie nie biorą to można sobie łowienie odpuścić.
Gilbert: Firma SUM na ul. KRN w Warszawie, obecnie ul. Twarda. Tam powstało wiele wspaniałych obrotówek i wahadeł. Gnom, Wydra, Amur i inne. Pózniej w latach 70-tych najpierw pojawiła się firma ABU, pózniej zobaczyliśmy woblery Rapala.
glizdziarz: Mam Cefale a Dewara mam nr3 więc bardziej na szczupłe. I niech ktoś powie, że polskie firmy w ciężkich czasach nie potrafiły robić dobrych rzeczy.
Gilbert: Dewar to była kosa na okonie podobnie jak Sumex. Stare dobre czasy. Jeszcze do kompletu Cefal - wahadłówka najlepsza na sandacze 30 lat temu