Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Zanęta na karasie
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Zanęta na karasie
Zanęta na karasie 3 lat(a), 5 mies. temu  
Jaką proponujecie zanętę na karasie? Najlepiej jakąś nie za drogą i aby dużo było Proszę o odpowiedzi Dziękuje z góry
blizni94
moczykij
graphgraph
Punkty: 0
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

O:Zanęta na karasie 3 lat(a), 5 mies. temu  
Żeby było dużo to kupuj w paczkach po 5 kg - takie opakowania mają niskie ceny w przeliczeniu na 1 kg. W handlu jest sporo mieszanek przeznaczonych na lina i karasia - musisz popróbować jakie skuteczne są na Twoim łowisku.
okonhel
Moderator
graph
Punkty: 186
graphgraph
CRET
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Najprostrza zanęta na karasia to kilka garści "gnojaczków" a i ładny linek też podejdzie
glizdziarz
Moderator
graphgraph
Punkty: 159
graphgraph

Jeszcze lepiej kupić zwykłą tanią zanętę bazową i dodać płatków owsianych , trochę miodu sztucznego płynnego oraz , jak napisał kolega #glizdziarz trochę pociętych gnojarków , ale nie tych ze sklepu , tylko ze wsi , prosto z gnoju .

A łatwo je rozpoznać , bo po przerwaniu wypływa charakterystyczny żółty sok z zapachem niezbyt przyjemnym.

Na te gnojarki można złowić wiele gatunków ryb
jurek-strażnik
góró
graphgraph
Punkty: 360
graph
Przyroda to również my , więc dbajmy o naszą matkę Ziemię.

Nie jest trudno zwabić karasia. Właściwie wszystko co jadalne wrzucisz do wody, go zwabi, jeżeli oczywiście ten karaś licznie tam występuje.
Ja osobiście proponuje białego dzikuna na hak. A co do zanęty to może być uniwersalna wzbogacona o różne atraktory zapachowe.
Adam
znawca tematu
graphgraph
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/10/20 13:31 Przez Adam.

O:Zanęta na karasie 2 lat(a), 10 mies. temu  
Witam Zależy o jakie karasie tutaj chodzi. O te duże, czy te małe ?
Adam100
kopacz robali
graphgraph
graphgraph

Do góryStrona: 1

Gościmy

Teraz online:
  • Użytkowników: 4
  • Gości: 135
Nowi użytkownicy:
Aktywne konta: 8892
CURRENT MOON

Shoutbox

Dźwięk Kide Chat
raparapa: witam,Jurek powiem przewrotnie,odbiłeś sobie w zimie bo spałeś godzinę dłużej. :P
marek j: Dzieńdobrywieczór ;)
jurek-strażnik: Już od niedzieli śpimy krócejhttps://lh3.googleusercontent.com/-6-L3QtvQL0Y/VROniFlUWbI/AAAAAAAAJ_o/uRZyivYnJdA/w426-h475/2015-02-26.gif
jurek-strażnik: Witam WTV ;)
Gilbert: Witam bractwo ;)
glizdziarz: Dzień dobry
Jarecki: :D
ryzel1976: Wędkarskim. Ma się rozumieć ;)
ryzel1976: Witam. Sorrki POŁOWOM O.O :D
marek j: A której połowie ta pogoda sprzyja :P
ryzel1976: Witam. Pogoda sprzyja połową ;)
raparapa: salve.Łódka jeszcze na brzegu ale postaram się do niedzieli spuścić.Pa :P
Longin: Pozdawiam! :)
korzun04: kończę- zaraz Ranczo, pozdrawiam
Longin: O Jezu!!! Ale masz dylemata! Współczuję! :_( :D Na sucho to człowiek gotowy się rozlecieć! O.O
korzun04: ja jeszcze nie próbowałem- mam cykora że po małpce odlecę, a na zagryzkę nie będzie miejsca :_(
Longin: Szkoda. Ale coś za coś! Trochę większe procenty od czasu do czasu przyjmuję! Dla zdrowotności ma się rozumieć! :)
korzun04: nie wątpię... ale piwka pewnie szkoda?
Longin: Za zgaodą żony! (!)
Longin: Odwiedziłem dietetyczkę taka ze 25 lat. I trochę mnie podszkoliła w zakresie diety. Co i jak i ile! :) ;) :D
korzun04: ja też zero gazowanego, nawet mineralna - po tym mnie żołądek boli,jem srednio 5-6 razy dziennie 50-max 100gramowe posiłki, więcej nie wchodzi... :D
Longin: O to gratuluję. Tylko tak trzymać.Ja też spuściłem ok 20. Zupełnie inaczej jem. Podobno zdrowo. bo aż 5-ć razy dziennie tylko mało i nisko kaloryczne, ciemne pieczywo! Daje radę i skutkuje. Zadnego piwa prawie od rokU :D
korzun04: miałem 11 stycznia... jest ok, mniej już ponad 30kg
Longin: Ja Basię też! :) jest ok. A ty już po operacji?
korzun04: jak zdrówko- dopisuje? Basia pozdrawia :)
Longin: Zrobiłem zdaje się ze 350 km. :)
Longin: Ok. 140 km. Ale jest autostrada. Więc spoko!
korzun04: to trochę zaliczyłeś kilometerków O.O , kawałek miałeś od domu
Longin: Objeździłem sobie okolicę , w poszukiwaniu ciekawych miejscówek. I kilka interesujących znalazłem. Nawet na nocne zasiadki . I nad Nysą i kilka nad Odrą!
korzun04: nooo- mroziło i wiało od rana :D
Longin: Ja chyba dopiero poświętach się ruszę. Dzisiaj zmarzłem jak przysłowiowe gówno!
korzun04: za tydzień jak dopisze pogoda ruszam na mazury na kanały
Longin: No i ślady po bobrach. Co kilka kroków ścięte drzewa. Jest ich w tym miejscu chyba za dużo! Choć żadnego żerenia nie widziałem
Longin: Pojechałem na odludzie i tez puszki po piwie i opakowania po zanętach. Zgroza. Pełne targają, ale pustych juz nie zabierze. Bęcwały!
korzun04: właśnie widzę wpis... u mnie na jeziorach też dupowato, tylko wszechobecny syf na brzegach .... trole j.....ne!
Longin: Witam! Arturku ja na zero. raczej dałem tylasa. :D
keram111: Witam wszystkich, dobry wieczór
korzun04: witam wieczorowo- jak dzisiaj z wynikami Panowie...?
raparapa: Grześ na imię mi CZEŚ.Pa O.O
glizdziarz: Józiu nie masz wiadomości od operatora bo nie ma zasięgu :D
jurek-strażnik: Dzięki Grzesiu za info ;)
raparapa: witam,od niedzieli mieszkam na nowym mieszkaniu i ciągle coś robię.Najgorsze że nie mam zasięgu w komputerze i telefonach,muszę wychodzić na balkon aby dzwonić.Operator przyjął zażalenie i się nie odzywa, :D :D
glizdziarz: Witaj. Przez picasaweb.com mi wchodzą.
jurek-strażnik: Witam , ja również mam problem ze zdjęciami :(
glizdziarz: Krzyś a wrzucasz z kompa czy przez jakiś serwiś? Polecam picasaweb.
spinn76: WITAM,nie wiem co się dzieje ale w ogóle mi zdjęcia nie chcą wchodzić,nawet jak je bardzo zmniejszam :( :(