Abu 1

§1.

Właścicielami serwisu www.wedkarstwotv.pl są Jarosław Wysocki i PANAS-FISHING Tadeusz Panasik

§2.

Dostęp do wszystkich narzędzi i usług portalu www.wedkarstwotv.pl wymaga wypełnienia i przesłania formularza rejestracyjnego. Rejestracja jest jednoznaczna z pełną akceptacją regulaminu. Administrator nie kontroluje, ani nie weryfikuje danych identyfikacyjnych użytkownika zawartych w formularzu rejestracyjnym oraz nie ponosi odpowiedzialności za następstwa ujawnienia danych przez użytkownika w wirtualnej zakładce zakładanej automatycznie po przesłaniu formularza rejestracyjnego.

§3

Zamieszczanie reklam na portalu WTV należy uzgodnić wcześniej z redakcją. 

§4.

Zaakceptowanie wypełnionego formularza rejestracyjnego przez użytkownika oznacza jego zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie zawartych w nim informacji przez PANAS-FISHING Tadeusz Panasik ul. H. Sawickiej 1/1 11-520 RYN w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. nr 133, poz.883) oraz zgodę na otrzymywanie za pomocą poczty elektronicznej treści informacyjnych i reklamowych pochodzących z portalu www.wedkarstwotv.pl

§5.

Akceptując regulamin użytkownik oświadcza, że posiada prawa do publikacji tekstów, filmów oraz zdjęć, zamieszcza je nieodpłatnie i bezterminowo. Redakcja zastrzega sobie prawo do publikacji i korzystania ze zgłaszanych treści i fotografii w serwisie WTV.

§6.

Akceptując regulamin, użytkownik oświadcza, że będzie korzystał z serwisu www.wedkarstwotv.pl w sposób zgodny z normami społecznymi i obyczajowym,i obowiązującym prawem oraz postanowieniami niniejszego regulaminu.

§7.

Administracja portalu nie odpowiada za wpisy, zdjęcia, filmy, komentarze oraz posty na forum zamieszczane przez użytkowników.

§8.

Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów, filmów, zdjęć, komentarzy, postów na forum oraz do blokowania lub likwidacji wirtualnej wizytówki użytkownika portalu, jeśli uzna to za uzasadnione, w szczególności w przypadku wykorzystywania portalu niezgodnie z postanowieniami obowiązującego prawa lub niniejszego regulaminu.

§9.

Szczegółowy regulamin forum WTV
Forum wędkarskie portalu WTV służy dzieleniu się wiedzą, doświadczeniami oraz spostrzeżeniami na temat wędkarstwa w przypisanych do tego kategoriach. Jedynym odstępstwem od reguły jest podkategoria Hydepark oraz SHOUTBOX

Kategorie:
- Wędkarstwo TV
- Testujemy sprzęt i akcesoria
- Fora grupowe
- Wędkarstwo
służą tylko i wyłącznie do poruszania tematów na temat wędkarstwa, dzielenia się spostrzeżeniami opiniami oraz wiedzą wędkarską.
Wszystkie posty nie związane z tematem zakładanych wątków będą usuwane bez ostrzeżenia.

2 Kategoria forum
- Organizacja forum
Służy tylko i wyłącznie do poruszania tematów technicznych związanych z prawidłowym działaniem forum oraz jego kategorii.
Wszystkie posty nie związane z tematem zakładanych wątków, będą usuwane bez ostrzeżenia.

3 Kategoria forum
- Ogólne
Służy również tylko i wyłącznie do poruszania tematów związanych z wędkarstwem i tematami około wędkarskimi.
Wszystkie posty nie związane z tematem zakładanych wątków, będą usuwane bez ostrzeżenia.

4 Podkategoria forum ogólnego[/color]
– Hydepark
służy do poruszania tematów wędkarskich oraz nie związanych z wędkarstwem.

5 We wszystkich kategoriach forum wędkarskiego WTV obowiązują następujące zasady:
5.1: Kultura wypowiedzi w prowadzonych dyskusjach oraz polemikach.
5.2: Trzymanie się tematu wątku. (jedynym odstępstwem jest SHOUTBOX oraz OFF TOPICK - nakaz trzymania się tematu wątku nie obowiązuje)[/color]
5.3: Zakaz używania wulgaryzmów
5.4: Zakaz powielania wątków
5.5: Kategoryczny zakaz przenoszenia na forum prywatnych konfliktów z innymi użytkownikami.
5.6: Korzystanie z Forum WTV zgodnie z normami społecznymi i obyczajowymi, obowiązującym prawem oraz postanowieniami niniejszego regulaminu.
5.7: Zabrania się obrażania innych użytkowników oraz ironicznego odnoszenia się do ich wyglądu, wieku, seksualności, wyznania, narodowości, koloru skóry itp.
5.8: Reklama dozwolona po wcześniejszym kontakcie z administratorem
5.9: Absolutny zakaz linkowania do stron o treściach pornograficznych!!!
5.10: Zakaz posiadania multikont
5.11: Pisząc używamy zasad poprawnej polszczyzny.

6 Każdy użytkownik ma prawo do otrzymania jednego oficjalnego ostrzeżenia w przypadku nauszenia regulaminu, przed zbanowaniem lub usunięciem jego konta z portalu WTV. Jedynym odstępstwem od tej zasady jest celowe działanie użytkownika na szkodę portalu WTV.