Sebile 1
Do zlotu w Starych Jabłonkach k. Ostródy zostało zaledwie kilka dni. Jeśli się tam wybierasz koniecznie zabierz ze sobą miarkę i aparat fotograficzny. Będzie Ci to niezbędne do wygrania wędki Shimano Naxave CX Super Sensitive 2,7m / c.w. 3-15 ufundowanej przez Salon wędkarski Esox. Szczegóły na miejscu, do zobaczenia na Mazurach.

mapkaStare Jabłonki k. Ostródy to jedno z nielicznych jeszcze, tak urokliwych miejsc w Polsce, gdzie sama natura dopinguje do aktywnego wypoczynku i uprawiania różnych form turystyki bez względu na aurę lub porę roku.
Z tego względu mamy zaszczyt zaprosić Was koleżanki i koledzy na zlot użytkowników Portalu Wędkarskiego WTV. Jezioro Szeląg Mały jest akwenem typu sandaczowego. Od siedmiu lat gospodarz nie prowadzi odłowów rybackich za to regularnie, dwa razy w roku, zarybia zbiornik drapieżnikiem. Oprócz szczupaków i sandaczy, będziemy mogli łowić karpie, liny, leszcze
i płocie.

Zlot odbędzie się 10.06.2010 w położonym nad samym jeziorem ośrodku wypoczynkowym Stanica Wodna. Imprezę zaczynamy w piątek o godzinie 19.00, kończymy w niedzielę wieczorem. Wybierając miejsce spotkania pamiętaliśmy o naszych rodzinach i milusińskich. Do naszej dyspozycji: sprzęt pływający, boisko do siatkówki i kosza, sprzęt sportowy do ping-ponga, plac zabaw dla dzieci, plażę z kąpieliskiem, pomosty, miejsce na ognisko oraz tv-sat. Na terenie można ustawić przyczepę campingową i namiot wraz z dostępem do energii elektrycznej, dla głodnych i spragnionych bar z jedzeniem i napojami wzmacniającymi.  

Dla użytkowników portalu WTV na okres zlotu przewidziane są rabaty na domki i rozstawiane namioty. 

Domki campingowe 3 i 4 osobowe, drewniane, 2-pokojowe z pełnym węzłem sanitarnym (umywalka, toaleta, natrysk), lodówka, czajnik bezprzew. 45zł od osoby za dobę. Namioty - 10zł od osoby za dobę. Właściciel nie pobiera opłaty za rozbicie namiotu, dostęp do sanitariatów i prądu w cenie.

Specjalnie dla zlotowiczów łodzie dostępne na terenie ośrodka będą GRATIS (dla osób rezerwujących domki) !!!
Ponieważ ich ilość jest ograniczona o przydziale decyduje kolejność wpłat za kwatery. 
Jest również możliwość zwodowania własnego sprzętu pływającego.

Wędkowanie z brzegu  też da nam szanse spotkania z sandaczem, szczupakiem, karpiem, linem oraz pięknym leszczem lub płocią. 

stanica

Domki rezerwujemy sami

Ośrodek Wypoczynkowy

"Stanica Wodna"
ul. Turystyczna 5
14-133 Stare Jabłonki
tel. / fax: (89) 641 14 22
tel. kom.: +48 603 639 405
konto:
BGŻ S.A. o/Ostróda
35 2030 0045 1110 0000 0056 5470

 

stanicastanica

Jezioro Szeląg Mały jest łowiskiem licencyjnym.
Dla użytkowników portalu WTV przewidziana jest zniżka.
Koszt trzydniowej dziennej licencji wynosi 40zł za wędkowanie z brzegu i 50zł z łodzi.

Licencję można opłacić po przyjeździe na miejsce na terenie ośrodka.  .

sandałszczupakognisko

 

Temat na forum:
https://www.wedkarstwotv.pl/forum/94-wspolne-wyprawy/16035-wiosenny-zlot-uytkownikow-portalu-wtv#16035

Sponsorem nagrody jest salon wędkarski ESOX


Nie masz uprawnień do komentowania. Zaloguj się