Spiderwire Smooth

Za oknami coraz słoneczniej, a słupek rtęci w naszych termometrach wskazuje coraz wyższe temperatury.

mikro0W połowie marca w dużych, średnich oraz małych rzekach, dobrze biorą pstrągi, jazie, a klenie chociaż jeszcze ospałe i pojedyncze, również zaczynają rozglądać się za pożywieniem. Te ostatnie najskuteczniej będziemy łowić w połowie kwietnia, który zbliża się wielkimi krokami. O naszym sukcesie oprócz wiadomych umiejętności, doświadczenia i przysłowiowego farta, zadecyduje wyposażenie naszych pudełek wędkarskich.

 

mikro5

Wiosną, oraz w pozostałych porach roku, podstawowym pożywieniem ryb we wszelkiego rodzaju ciekach wodnych, są owady. Im cieplej, im więcej latającego życia nad wodą, imitacje owadów stają się coraz potężniejszą bronią na wszelkie gatunki ryb. Dotyczy to nie tylko wymienionych wyżej pstrągów, jazi i kleni. Na owadach, żerują między innymi okonie, szczupaki, sandacze a nawet sumy.

            mikro7  mikro6

Nie ma co ukrywać, że mistrzami wykonywania imitacji owadów są krętacze much. Spinningiści jednak szybko odpowiedzieli na perfekcję muszkarzy tworząc misternie wykonane, owadopodobne woblery. O skuteczności smużaków i głębiej schodzących modeli, nie trzeba obecnie nikogo przekonywać. Spadający na powierzchnię wody woblerek, przypominający niewielkiego żuka, potrafi być natychmiast zassany przez żerującą rybę, nim wędkarz wykona pierwszy ruch korbką. Rynek wędkarski oferuje w tej dziedzinie coraz więcej, a my pragniemy Wam przedstawić bliżej ofertę firmy, której wyroby możemy śmiało nazwać perfekcyjnymi.

mikro1

Firma Microbait powstała w 2010 roku. Jest owocem wieloletniego procesu amatorskiego tworzenia przynęt. Naszym celem jest nie tylko profesjonalna produkcja, ale również chęć podzielenia sie naszymi osiągnięciami ze wszystkimi pasjonatami wędkarstwa. Jedną z najważniejszych zasad działania naszej firmy jest współpraca i otwartość.

Od wielu lat naszą pasją jest wędkarstwo, także ono stało się siłą napedową do stworzenia pierwszych przynęt. Kilka lat amatorskiej praktyki teraz owocuje solidnie wykonanymi przynętami. Jednym z założeń naszej firmy jest dbałość o naturę, oraz wędkarstwo w/g zasad "No Kill". Cieszymy się z naszej pasji, ale także chcemy by natura, która nas otacza zawsze była czysta oraz miała bogate zasoby. Dlatego zachęcamy i apelujemy o wspólną troskę o czystość otaczającej nas natury.

mikro4 mikro2

Pierwsze wykonane przez nas przynęty mają już 10 lat, są dla nas bezcennymi elementami historii jak i tradycji. Nasze modele wzorujemy na naturalnie występujących owadach jak i gatunkach ryb. Zależy nam na jak najlepszym zachowaniu wielkości, wyglądu jak i kolorystyki. Nasze przynęty charakteryzują się przede wszystkim wykonaniem. Jest to rękodzieło.

Bazujemy na naturalnych materiałach, generalnie stosujemy drewno lipowe, oraz inne o podobnych właściwościach. Do wykończenia przynęt stosujemy tylko najlepsze materiały, kotwice powszechnie uznanej firmy VMC, druty nierdzewne oraz nowatorsko wykonane stery, niespotykane u innych producentów.
Każda przynęta przekazywana w dłonie Klienta jest indywidualnie przetestowana jak i sprawdzona pod kątem jakości wykonania. Cieszy nas, że praca jaką wkładamy w stworzenie przynęty przyciąga nie tylko oko Klientów, ale i owocuje sukcesami podczas wypraw nad wodę..

mikro3

W celu zapoznania się szeroką gama produktów firmy Microbait zapraszamy na stronę producenta.

www.microbait.pl


Nie masz uprawnień do komentowania. Zaloguj się