Spiderwire Smooth

Bogdan Barton zdradza sekrety swoich dodatków do zanęt i przynęt leszczowych.Komentarze   

marek j
# marek j 2013-11-11 10:08
Cenię pana Bartona za więdzę na temat łowienia leszczy. Czytałem jego artykuły w WĘDKARZU POLSKIM, widziałem filmiki na forum. MAM jedno ale, Ten najnowszy film to trochę reklama swoich wyrobów, nie zaś porada jak łowić leszcze.
Ania
# Ania 2013-11-11 11:26
Bogdan to wspaniały człowiek i wędkarz, miałam przyjemność go poznać i zrobił na mnie ogromne wrażenie. Zwyczaje jeziorowych leszczy zna jak mało kto i nie znam drugiego takiego co posiada tak ogromną wiedzę i doświadczenie. Jego dodatki jak Smrodek naprawdę są godne wypróbowania i polecenia.
Dano
# Dano 2013-12-12 09:51
Komercha, komercha, komeracha :-)
Wie o rybach wiele, umie je łowić, zna zwyczaje, ale... No własnie - moim osobistym zdaniem cała reszta, czyli te wszystkie zapachy, smrodki itp. to zwykła ściema. Nęciłem łowisko leszczowe przez tydzień zaledwie codziennie. Zwykłą kukurydzą, bez dodatków, parzoną. Ryby brały równie pięknie jak panu Bogdanowi. A że smrodek składa się z zapachu ochotki, małży i czegoś tam jeszcze - czasami pomoże, czasami nie. Testowałem smrodki Bogdana przez dwa lata - zawsze jedno miejsce ze smrodkiem, drugie bez. Efekty niezmiennie były takie samo. Jak ryby brały to i tu i tu, jak nie brały to nie. Nie ma się czym zachwycać jeśli chodzi o biznes pana Bartona.
skrzynka
# skrzynka 2013-12-12 12:06
Ja też próbowałem smrodków i nici z tego żadnych efektów zgadzam się z Dano zwykła ściema

Nie masz uprawnień do komentowania. Zaloguj się