Sebile 1
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Kołowrotek Spinngowy do 250 -300 zł.

O:Kołowrotek Spinngowy do 250 -300 zł. 2014/02/18 23:42 #51747

• pisaq
  • pisaq Avatar
  • Wylogowany
  • góró
  • Otrzymane podziękowania: 0
Szare Catany prosto z Japonii w cenie transportu :D
W szczycie formy miałem 180 wędkowań w sezonie i głównie był to spinning... Z resztą, Shimano Catana 4000FA kupiona w 2010 roku do obejrzenia w sosnowieckim Fishing-Marcie...
Jestem zwolennikiem nieco lepszego sprzętu, lubię mieć coś fajnego, ale nie lubię demonizować czy idealizować.
Przerobiłem trochę sprzętu spinningowego i nie ulegam sloganom rodem z jerkbait.pl :)

Nadal ustaję przy tym, że od kołowrotka w cenie plecionki nie ma co wymagać cudów.
A jak komuś szlag trafił po 30 wyjazdach na ryby to nic tylko reklamacja bo tyle to i Jaxon Mangan powinien wytrzymać...

Scaliłem

Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez glizdziarz.

O:Kołowrotek Spinngowy do 250 -300 zł. 2014/02/19 00:54 #51758

• sebsid
  • sebsid Avatar
  • Wylogowany
  • kopacz robali
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzis jest trudno poczatkujacemu polecic jakis kołowrotek. Jak zauwazyłem dzis sa produkowane "sezonowki". Odkad zaczeły padac firmy sprzetu wedkarskiego, zaczeły powstawac stwory takie jak n.p. ten www.uk.purefishing.com/ . I na dzisiejszym rynku wedkarskim mamy do czynienie z oligopolem. Tak jak wczesniej chwalone catany, jak i moje exage to juz troche starsze wersje. Wtedy producenci jeszcze jakoscia chcieli zdobyc klienta, dzis wola oni inwestowac w kolorowa reklame. Podsumowanie, albo wydac około 100zł i po roku lub dwoch kupic nowy za stowe, albo poszukac starszych dobrze zachowanych modeli na allegro i.t.p. i cieszyc sie z niezawodnego krecioła. Jakies dwa lata temu spotkałem starszego pana nad woda, ktory miał jeszcze stare (jakies 30lat) abu cardinały do wedek przykrecone. Dał mi jednym zakrecic i chodził lepiej anizeli wiele nowych kołowrotkow (i to bez jakiego kolwiek łozyska).
Pozdrawiam.
P.S. Poszukaj shimano exage z łozyskami S-ARB. To jest moj model i u mnie chodzi do dzis.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: spines21glizdziarzokonhel
Czas generowania strony: 0.097 s.