Spiderwire Smooth
Zapraszamy do obejrzenia relacji z prorodzinnych zawodów wędkarskich „Taaaka ryba”, które odbyły się 24 lipca na terenie łowiska "Wodne Ranczo" w Brwinowie pod Warszawą.

Z samego rana nad wodami Wodnego Rancza pojawiło się ponad siedemdziesiąt osób rządnych wędkarskich wrażeń. W prorodzinnej imprezie zorganizowanej przez Decatlon Targówek udział wzięły całe rodziny. W szrankach o zajęcie miejsc na podium stanęli również najmłodsi adepci sztuki wędkarskiej. Sportowym zmaganiom towarzyszyła luźna atmosfera a na wszystkich łowiących czekały upominki i ciepły poczęstunek.

 

 

Komentarze   

norbiko
# norbiko 2011-07-28 21:00
Bardzo fajnie wam panowie operatorzy wyszedł ten materiał, pierwsza klasa. A zawody fakt było fajnie.
Tak na marginesie, Wodne Ranczo to łowisko prywatne na wysokim poziomie, na które chociaż raz w życiu warto zajrzeć. 24 lipca był to dzień w którym bez poniesionych innych kosztów poza robakami i zanętą można było w gronie rodzinnym spędzić dzień z wędką w ręku.
Podziękowania firmie Decathlon targówek za organizację, nagrody oraz katering, oraz Koledze Hubertowi za klimat łowiska.
rooster
# rooster 2011-08-04 19:42
Znachor dobrze gadasz.... piwo stawiasz ;)
Zawody rodzinne to był bardzo dobry pomysł bo nic tak nie cieszy jak widok młodego pokolenia... dziecko mniej więcej w wieku 7 lat który zarzuca wędkę lepiej niż niejeden wędkarz z wieloletnim doświadczeniem. Fajna impreza z której każdy mógł wynieść coś dla siebie. Pełen profesjonalizm przedstawicieli sponsora Decatlon, nikt z młodzieży nie został pominięty jeśli chodzi o nagrody np. kołowrotki i dla wszystkich znalazł się ciepły posiłek w postaci kiełbaski z grilla. Ze strony właściciela łowiska Pana Huberta Pawlaka powędrowały do zwycięzców konkursu bony na zakupy w sklepie i gratisowe wejściówki na łowisko. Popieram takie imprezy i oby takich jak najwięcej. Panowie Redaktorzy, Dźwiękowcy i Operatorzy z ekipy WTV skręcili bardzo dobry materiał filmowy i za to ukłony w ich kierunku. A wypowiedź Pana Kamila jak wypowiedź... jak ktoś kogoś nie darzy sympatią to zawsze złapie się za słówko by mu dokopać.
norbiko
# norbiko 2011-08-04 20:08
Osoby które chciałyby uzyskać więcej informacji na temat łowiska Wodne Ranczo odsyłam do wrześniowego wydania 09/2011 Wiadomości Wędkarskich, które ukażą się już 15 sierpnia. A w nich między innymi opis opis w/w łowiska.
jurek-strażnik
# jurek-strażnik 2011-08-07 10:40
To była impreza dla miłośników wędkarstwa i ją oceniajmy , uważam , że filmik wspaniale zrobiony ... moje gratki :-)
pisaq
# pisaq 2011-08-08 11:25
No widzę, że impreza fajna. Powinno być takich więcej, trzeba promować wędkarstwo, bo PZW idzie to dość koślawo (jak wszystko).
Niemniej, wypowiedź tego pana wywołała uśmiech na mej twarzy. Ale... w tej dyskusji nie powinniśmy oceniać go w tym kontekście, ale jako organizatora. Skoro zorganizował takie fajne zawody na tak fajnym łowisku to musi mieć o tym pojęcie. Nie byłem tam, ale WTV nie ściemnia, a z relacji wnioskuje, że było fajnie.
Wniosek: Gościu zorganizował fajną imprezę dla egzotycznych sportowców. No i git ;)
uklejkowski50
# uklejkowski50 2011-08-09 10:02
Super filmik i fajna impreza :-)
norbiko
# norbiko 2011-08-10 23:04
Opis łowiska Wodne Ranczo w wydaniu "WW" 09/2011 dostępny w sprzedaży od 16 sierpnia oraz na stronie internetowej po adresem http://www.ww.media.pl/?page=PArticleViewer&nid=3934
slawekpabich
# slawekpabich 2012-03-28 15:34
fajny filnik

Nie masz uprawnień do komentowania. Zaloguj się