Berkley 2

Imitacja głowacza Adama Wnękowicza.
Łowienie ryb na muchę to jego największa życiowa pasja, od dziecka ściśle związany z wędkarstwem, od kilku lat również zawodowo.

Prowadzi sklep wędkarski z asortymentem dla muszkarzy Caddis.pl. Adam Wnękowicz to zapalony fly-tier oraz przewodnik wędkarski po wodach południa. Od kilku lat zarażony sportową rywalizacją regularnie uczestniczy w zawodach GPX Polski i wielu innych, również międzynarodowych. Do jego największych osiągnięć sportowych można zaliczyć tytuł: II v-ce Mistrza Świata Juniorów oraz I v-ce Mistrza Polski Seniorów w Wędkarstwie Muchowym.
Ponadto kilkukrotnie zajął czołowe miejsca w zawodach rangi GPX Polski. Od kilku lat Kierownik Polskiej Kadry Narodowej Juniorów – swoją pasją chętnie dzieli się ze swoimi młodszymi kolegami z drużyny, przekazuje im swoją wiedzę oraz pomaga w startach w zawodach. Każdą wolną chwilę stara się spędzać nad Dunajcem, gdzie można go często spotkać. W materiale poświęconym technice kręcenia sztucznych much, przedstawia jak wykonać imitację głowacza Bunny Sculpin - Chartreuse Variant, świetną przynętę na wiosenne pstrągi.

   

Haczyk: Hanak H950 Bl #6
Nić: UTC 140
Tułów: zonker z królika nacinany poprzecznie w kolorze oliwkowo-czarnym, zonker z królika w kolorze chartreuse - grizzly
Główka: Fish-Skull Sculpin Head

Pozdrawiam
Adam Wnękowicz
 

Nie masz uprawnień do komentowania. Zaloguj się