Berkley 1

Imitacja głowacza Adama Wnękowicza.
Łowienie ryb na muchę to jego największa życiowa pasja, od dziecka ściśle związany z wędkarstwem, od kilku lat również zawodowo.

Prowadzi sklep wędkarski z asortymentem dla muszkarzy Caddis.pl. Adam Wnękowicz to zapalony fly-tier oraz przewodnik wędkarski po wodach południa. Od kilku lat zarażony sportową rywalizacją regularnie uczestniczy w zawodach GPX Polski i wielu innych, również międzynarodowych. Do jego największych osiągnięć sportowych można zaliczyć tytuł: II v-ce Mistrza Świata Juniorów oraz I v-ce Mistrza Polski Seniorów w Wędkarstwie Muchowym.
Ponadto kilkukrotnie zajął czołowe miejsca w zawodach rangi GPX Polski. Od kilku lat Kierownik Polskiej Kadry Narodowej Juniorów – swoją pasją chętnie dzieli się ze swoimi młodszymi kolegami z drużyny, przekazuje im swoją wiedzę oraz pomaga w startach w zawodach. Każdą wolną chwilę stara się spędzać nad Dunajcem, gdzie można go często spotkać. W materiale poświęconym technice kręcenia sztucznych much, przedstawia jak wykonać imitację głowacza Bunny Sculpin - Chartreuse Variant, świetną przynętę na wiosenne pstrągi.

   

Haczyk: Hanak H950 Bl #6
Nić: UTC 140
Tułów: zonker z królika nacinany poprzecznie w kolorze oliwkowo-czarnym, zonker z królika w kolorze chartreuse - grizzly
Główka: Fish-Skull Sculpin Head

Pozdrawiam
Adam Wnękowicz
 

Komentarze   

geddy
# geddy 2014-04-03 10:19
Choć wybitnie nie lubię łowienia na streamery tak mam jednak sporo miejscówek, które nadają się do obłowienia wyłącznie streamerami. Musze sobie pokręcić chociaż jakieś podstawowe 10 strimków. Głowacz to jeden z tych, które należy obowiązkowo mieć w pudle... I znowu kolejne pudełko dojdzie :/ już mi się w kamizelkę nie mieszczą ;). Wczoraj wlaśnie spakowąłem duże pudło z dużymi sucharami bo to już najwyższy czas mieć je pod ręką w razie "W"
kitokno
# kitokno 2014-04-04 17:39
Bardzo chętnie ukręciłbym coś takiego tylko kto podpowie gdzie znaleźć sklep internetowy z takimi główkami
geddy
# geddy 2014-04-04 20:47
Cytuję kitokno:
Bardzo chętnie ukręciłbym coś takiego tylko kto podpowie gdzie znaleźć sklep internetowy z takimi główkami


http://www.e-sklepwedkarski.pl/sklep-vm/details/3488/345/materialy-muchowe/glowki-i-oczy/cone-heady/hareline-fish-skull-sculpin-head-8-pack.html

np tutaj

Nie masz uprawnień do komentowania. Zaloguj się