Spiderwire Smooth
Na Jeziorze Zegrzyńskim w dniach 22 - 24 października 2010 r. zostały rozegrane ostatnie w tym roku Ogólnopolskie Zawody Spinningowe z Cyklu Grand Prix Polski. Stawka była wysoka. Wyniki zawodów o Puchar Warszawy im. Michała Gazdy były decydujące dla zawodników chcących dostać się do kadry narodowej. Tworząca się kadra będzie reprezentować Polskę w Olimpiadzie Wędkarskiej we Włoszech w 2011 roku. Zapraszamy na relację z imprezy zorganizowanej przez Okręg Mazowiecki PZW.Komentarze   

laserro
# laserro 2010-11-08 21:49
Ale masa tych okoni, fajna sprawa! Wszystkie ryby wróciły do wody tak?:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Gilbert
# Gilbert 2010-11-13 21:24
Zalew Zegrzyński..dziś to tylko wspomnienia. Dziesiątki zdjęć, szuflada filmów nakręconych w czasie holu wielu ryb.. Trzymam to do czasu, kiedy nadejdzie czas zmian. Kawał pięknej wody. Ten zbiornik tętnił życiem. Zaraz po roku 1962, wędkarz nie myślał, czy złowi ryby. Myślał tylko ile, i jakie. Dziś, jak patrzę na wariatów spiningu, podobnych do mnie, łowiących na "histeryczny opad, na 2,5 podciągnięcia, z przytrzymaniem, oraz z powolnym odrywaniem gumy od dna".....to myślę już tylko o jednym. Czy oderwiemy nasze wspaniałe wody od dna, od katastrofy, i czy dotrwam do czasu, kiedy cała Europa będzie chciała łowić ryby w Polsce - na mądrych, i dobrych zasadach. Pracowałem nad projektem nowego związku wędkarskiego, a tak naprawdę nad nowym podejściem do tych spraw. Zobaczymy, co o tym powiedzą polscy wędkarze, firmy związane z naszym hobby, oraz osoby zaangażowane w ramach struktur UE, w ratowanie tego dzieła zniszczenia. Może to ja zniszczyłem nasze wody, zabierając ryby, jakie złowiłem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Zbig28
# Zbig28 2010-11-23 17:02
Smutno mi się oglądalo ten film. Zgodnie z zapowiedzią w tytule mial dotyczyć zawodów spinningowych, a obejrzalem "gadające glowy". Rybki, woda, sprzęt stanowily mizerny fragment calości. Rozumiem, że film powstal na zamówienie ZOM PZW i zostal zrealizowany zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego. Zresztą zrobiono to poprawnie. Jednak wolalbym popatrzeć jak najlepsi z najlepszych lowią ryby, jakiego używają sprzętu, jakie stosują techniki i przynęty...Tego w filmie prawie nie ma.
Natomiast posluchalem dzialaczy w wątpliwej jakości wystąpieniach i zobaczylem, że mają fajne "mudurki" i czapeczki zakupione pewnie za nasze, wędkarzy pieniążki.Gadali przez 3/4 filmu.
Coś jakby kontynuacja relacji z obchodów 60 lecia OM udekorowanej ujęciami kilku rybek i pucharów.
Pomimo tych uwag, szczerzę gratuluję wszystkim tym, którzy wzięli udzial w tych zmaganiach wędkarskich, szczególnie tym, którzy znaleźli się " na pudle ".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież