Spider Wire 1

Piękna jesienna aura zachęca do wypraw nad wodę. Na celownikach większości wędkarzy jest teraz mętnooki drapieżnik. Pytanie jak złowić sandacza przewija się prawie przez wszystkie strony i fora związane z wędkarstwem. Łowienie sandaczy możemy uznać za wręcz spinningową specjalizację.

Aby mętnooki drapieżnik nie gościł na naszych wędkach jedynie jako przyłów, musimy zapoznać się ze zwyczajami tych ryb, miejscem występowania oraz preferencjami żywieniowymi  tajemniczego jegomościa.
Aby łowić sandacze skutecznie, potrzebny nam będzie odpowiedni sprzęt. Bez odpowiednio uzbrojonego kija złowienie sandacza robi się niezwykle trudne lub wręcz przypadkowe.
Przyda nam się również wiedza o przynętach, które sandacz najchętniej atakuje.Z pierwszej części sandaczowego poradnika dowiecie się na jakie gumy łowić i jak je poprowadzić aby wzbudzić zainteresowanie ryby.W filmie "Sandacz jesienną porą" zobaczycie również jak obserwować zachowanie pracującej przynęty i łatwo rozpoznać specyficzne sandaczowe brania oraz jak skutecznie zaciąć rybę.
Jak złowić sandacza pokaże i opowie nam nasz portalowy kolega, świetny spinningista Kamil Walicki znany przez Was jako Łysy Wąż. Zapraszamy.

 
 

Nie masz uprawnień do komentowania. Zaloguj się