Spider Wire 1
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Konkurs - "Lato z Graffem"

Konkurs - "Lato z Graffem" 2013/08/10 11:21 #46179

• adminv15
  • adminv15 Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
Zatwierdzone konkursowe wpisy od użytkowników:
Beny
AdrianWin
UnreaL
MUCHA23
michal12
lirycznynarkoman
19olej08
boniekJ
bartek1066
trsat
bart1201
Mateusz1111113
sz302
MckenziQ
Hyli
Rico97
glizdziarz
bengman
mirasek
kamil12001
palniki
TheKaziu
piechu1997gno
lolo_STG
dzeju44
geddy
kuba67810
albert123
tomiczek22
mateusz1382
buczek1325
mikepno
1980z
Filipp
Geun
Damka_n
polgregor
bejbol1996
argul
otis112
okonek.lb
electrodj
Adrian99
wedkarz2309
Adam
Agatek82
Catrinna
Zander96

Lista będzie uaktualniana
Pamiętajcie o zalajkowaniu Graff Poland
Ostatnio zmieniany: 2013/09/10 17:13 przez Jarecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O: Konkurs - "Lato z Graffem" 2013/08/10 15:35 #46187

• sebawwo
  • sebawwo Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Fajnie wszystko, tylko ja tu prawie nikogo nie kojarzę... Mogli by się chociaż trochę wysilić i uczestniczyć w życiu forum.

O:Konkurs - "Lato z Graffem" 2013/08/10 15:58 #46188

• Jarecki
  • Jarecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 15
Seba, kamizelka nie jest nagrodą za aktywność. Bardziej chodzi o przybliżenie marki Graff (zresztą świetnej dla mnie). A na marginesie aktywni userzy coś słabo biorą udział w konkursach...
Nastawienie jest różnicą między udręką a przygodą ...

O:Konkurs - "Lato z Graffem" 2013/08/11 11:32 #46194

• sebawwo
  • sebawwo Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Tylko sam wiesz o co Jarku chodzi... Nadarza się konkurs i nagle pojawiają się ludzie znikąd, już kiedyś było to poruszane na forum, ale to się niestety nie zmieni. Pozdrawiam z pomorza :)

O:Konkurs - "Lato z Graffem" 2013/08/11 11:39 #46195

• okonhel
  • okonhel Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 59
Po cyrkach z biletami na targi, gdzie nagle uaktywniali się ludzie z zerową ilością postów lub nagle przybywało rejestracji by dostać bilety, aktywni na forum userzy chyba dali sobie spokój.
Do tego nie wszyscy mają konto na FB.
CRET
Ostatnio zmieniany: 2013/08/11 12:40 przez Jarecki.

O:Konkurs - "Lato z Graffem" 2013/08/11 12:44 #46197

• Ania
  • Ania Avatar
  • Wylogowany
  • góró
  • Otrzymane podziękowania: 1
Racja Panowie, ale też fakt że co ten nawet 50-ty co się zarejestruje zostanie z nami. Po ostatnim konkursie tak się stało. Jedna czy dwie osoby zaczęły się udzielać . Może to kropla w morzu tych co się tu logują ale zawsze coś ;) Co do konta na FB Jacku to bardzo większość takie konto posiada, widzę to będąc właśnie na FB a nawet wiele osób właśnie z FB dowiaduje się o naszym portalu . A konkursy fajnie że są portal się przez to rozwija a to wydaje mi się że powinno nas cieszyć. A tych nowych trzeba jak widać bardziej zachęcać i przy ocenianiu zgłoszonych prac do konkursu także brać pod uwagę aktywność na portalu taka moja rada.
Nie sztuką jest złowić rybę, sztuką jest ją znaleźć ;)
Ostatnio zmieniany: 2013/08/11 13:43 przez Jarecki.

O:Konkurs - "Lato z Graffem" 2013/08/11 22:21 #46219

• tomasz kwieciński
  • tomasz kwieciński Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Witam popieram jak najbardziej Anię i przyłączam się do wypowiedzi okonhela, nie tak dawno były rozdawane wejściówki na targi.Kolesie się nawet nie przedstawili a już pierwsi po darmowe bilety czekali żenua .Pozdrawiam

O:Konkurs - "Lato z Graffem" 2013/08/12 15:30 #46226

• Longin
  • Longin Avatar
  • Wylogowany
  • góró
  • Otrzymane podziękowania: 6
Tu nie chodzi o żadną aktywność na forum! To oprócz jednej czy dwóch osób, które się udzielają na forum,resztą kieruje chęć zdobycia darmowej kamizelki.Ot co! Zwykła pazerność! Jakby trzeba zjeść g... w opakowaniu i za to była by nagroda to też pwenie by się zgłosili! :evil:
Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką!

O:Konkurs - "Lato z Graffem" 2013/08/13 11:21 #46250

• geddy
  • geddy Avatar
  • Wylogowany
  • miszcz
  • Otrzymane podziękowania: 2
No i przybyło nagle postów w... powitalni ;) fajnie i w ogóle, że przybywa forumowiczów ale założę się ze 90% nowych zrobiło to dla konkursu i potem ich konta pokryje kurz. Zgadzam się więc z Longinem.

Sprawę można załatwić chyba dość prosto i skutecznie a przy tym z pożytkiem dla forum - rozpisać konkurs tylko dla osób, których konta są aktywne dłużej niż czas od ogłoszenia konkursu do jego zamknięcia a aktywność to przynajmniej jeden post przez np ostatni miesiąc przed konkursem ;) To moim zdaniem jest w porządku zarówno pod względem popularyzacji forum i zachęcania do dyskusji jak i względem "stałych" forumowiczów, którzy jednak wnoszą dożo ciekawego na forum. Moim zdaniem nie potrzebne są nam konta osób, które zalogowały się tylko aby czatować na nagrody bo czytanie forum i dostęp do większości zasobów portalu jest chyba nieograniczony.

Oczywiście wezmę udział bo marzy mi się taka kamizelka na wyprawy muchowe więc warto spróbować ;)
Wypuszczaj... nasze ryby same się nie obronią

O:Konkurs - "Lato z Graffem" 2013/08/13 12:21 #46251

• Pawgas
  • Pawgas Avatar
  • Wylogowany
  • wędkoholik
Chętnie bym również wziął udział w konkursie bo nagroda zacna ale nie posiadam konta na Facebooku. W związku z czym regulamin konkursu nieco dyskryminuje osoby takie jak ja :unsure:

O:Konkurs - "Lato z Graffem" 2013/08/13 12:54 #46254

• Ania
  • Ania Avatar
  • Wylogowany
  • góró
No jest to problem jak przyjdzie czas na następny konkurs faktycznie może zastosuje się taki punkt w regulaminie. Bo patrząc z perspektywy nas użytkowników co spędzają tu wiele czasu. Użytkowników którzy tworzą ten portal dzięki nim panuje wyjątkowo koleżeńska atmosfera. "Jednorazowi" użytkownicy przez konkurs wprowadzają troszkę chaos. I jest to troszkę krzywdzące dla nas.
A swoją drogą kamizelka super ;)
Nie sztuką jest złowić rybę, sztuką jest ją znaleźć ;)

O:Konkurs - 2013/08/13 13:07 #46255

• okonhel
  • okonhel Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 59
geddy napisał:
No i przybyło nagle postów w... powitalni ;) fajnie i w ogóle, że przybywa forumowiczów ale założę się ze 90% nowych zrobiło to dla konkursu i potem ich konta pokryje kurz. Zgadzam się więc z Longinem.

Sprawę można załatwić chyba dość prosto i skutecznie a przy tym z pożytkiem dla forum - rozpisać konkurs tylko dla osób, których konta są aktywne dłużej niż czas od ogłoszenia konkursu do jego zamknięcia a aktywność to przynajmniej jeden post przez np ostatni miesiąc przed konkursem ;) To moim zdaniem jest w porządku zarówno pod względem popularyzacji forum i zachęcania do dyskusji jak i względem "stałych" forumowiczów, którzy jednak wnoszą dożo ciekawego na forum. Moim zdaniem nie potrzebne są nam konta osób, które zalogowały się tylko aby czatować na nagrody bo czytanie forum i dostęp do większości zasobów portalu jest chyba nieograniczony.

Oczywiście wezmę udział bo marzy mi się taka kamizelka na wyprawy muchowe więc warto spróbować ;)
Trafnie to ująłeś i propozycja jest warta rozważenia. Podobnie można robić z biletami na targi wędkarskie itp.
CRET

O:Konkurs - 2013/08/13 14:28 #46257

• geddy
  • geddy Avatar
  • Wylogowany
  • miszcz
Propozycja chyba fajna bo nie szkodzi portalowi a wręcz przeciwnie. Trochę więcej roboty z weryfikacją co prawda ale jak coś zawsze ktoś może pomóc

Pawgas napisał:
Chętnie bym również wziął udział w konkursie bo nagroda zacna ale nie posiadam konta na Facebooku. W związku z czym regulamin konkursu nieco dyskryminuje osoby takie jak ja :unsure:

Coś za coś - Facebook to obecnie najskuteczniejsza reklama trafiająca w sam środek tzw "targetu". Ktoś kto polubi czy udostępnia link publikuje takie info automatycznie na tablicy wszystkich swoich znajomych a przeważnie są to też inni wędkarze więc nie ma się co dziwić. Graff na pewno na tym skorzysta a my przez to mamy szanse na fajną kamizelkę i to wg mnie uczciwy układ. Większość konkursów związanych z FB to ten sam mechanizm ;)

O:Konkurs - "Lato z Graffem" 2013/08/13 15:31 #46258

• RWS_Kuba
  • RWS_Kuba Avatar
  • Wylogowany
  • kopacz robali
Nie jestem wtajemniczony, ale czy sponsora, w tym wypadku firmę Graff, nie interesuje przypadkiem, aby jak największa ilość osób polubiła ich stronę?

Ograniczenia mogą być dla nich nie do przyjęcia, chyba, że temat konkursu jest negocjowany w dwie strony...

O:Konkurs - "Lato z Graffem" 2013/09/10 15:26 #46847

• lolo_STG
  • lolo_STG Avatar
  • Wylogowany
  • kopacz robali
A wyniki kiedy ? :)
Wpisy uczestników będą udostępnione chociażby anonimowo ? Fajnie było by poczytać co inni wymyślili hehe :)

Regulamin forum, pkt 5.11
Ostatnio zmieniany: 2013/09/10 15:46 przez okonhel.

O:Konkurs - "Lato z Graffem" 2013/09/24 22:45 #47073

• geddy
  • geddy Avatar
  • Wylogowany
  • miszcz
Kamizelka doszła - obiecałem wstawić fotkę więc oto i ona :D ;D

Jest super, myślałem ze może być za długa do brodzenia ale jest w sam raz. Już dzisiaj wypróbowałem ją, przepakowałem wszystkie graty i byłem na rybkach nad pobliska rzeką. Jest tak pojemna i ma tyle ciekawych rozwiązań, ze całkowicie już rezygnuję z plecaka. Jeszcze raz dziękuję !

Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.

O:Konkurs - "Lato z Graffem" 2013/09/25 15:23 #47082

• Jarecki
  • Jarecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 15
I niech Ci długo służy :)
Nastawienie jest różnicą między udręką a przygodą ...
Moderatorzy: spines21, glizdziarz, okonhel
Czas generowania strony: 0.064 s.