Clash 1
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Rura wyrzutowa do kulek

Rura wyrzutowa do kulek 2011/03/30 16:43 #16413

• binao
  • binao Avatar
  • Wylogowany
  • kopacz robali
Witam,
bardzo proszę o pomoc :)
chciałabym kupić komuś w prezencie rurę wyrzutową do kulek.
Nie zabardzo się jednak orientuję która jest najlepsza.
Znalazłam takie:
allegro.pl/tandem-baits-rura-wyrzutowa-r...mal-i1525052581.html
allegro.pl/rura-wyrzutowa-do-kulek-jaxon...2mm-i1535615823.html
allegro.pl/rura-wyrzutowa-vented-tandem-baits-i1509116433.html
Która z nich byłaby najlepsza i czym się one różnią oraz która firma według Was jest najlepsza?
Co jeszcze warto kupić "do kompletu" (wiertła to kulek itp.)?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i fachową pomoc :)
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 2011/03/31 05:10 przez kowson77.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Rura wyrzutowa - problem 2011/03/30 17:44 #16417

• sebawwo
  • sebawwo Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Ja mogę polecić kilka, za dobrą musisz dać trochę więcej kasy ale warto, jedną z najlepszych jest ta www.m6tackle.com/korda-eazi-stick-p-472.html jest ona bardzo lekka, ale mam jeszcze jedną do zaoferowania, która mi się najbardziej podoba jest to www.carp-fish-sport.pl/ospray-airstick-t...?manufacturers_id=23 jest ona bardzo fajna, jak będziesz brał to weź zagiętą nie prostą ;)

O:Rura wyrzutowa do kulek 2011/03/30 21:26 #16427

• rooster
  • rooster Avatar
  • Wylogowany
  • miszcz
  • Otrzymane podziękowania: 1
Rura z pierwszego linku jaki zamieściłeś (Tandem Baits rura wyrzutowa Rangemaster Normal średnica kulek 18-22mm) będzie najlepszym wyborem a i cena jest przystępna. Z bratem zrobiłem rurę we własnym zakresie i prawie niczym nie odbiega od tych firmowych, no może tylko tym że nie ma naklejek z nazwą producenta. Wykonaliśmy ją z rury hydraulicznej PCV 32mm, zasypaliśmy piaskiem i po podgrzaniu palnikiem propan-butan wygięliśmy na metalowej beczce nadając jej odpowiedni kąt. Od strony kołnierza z uszczelką wcisnęliśmy gumową zaślepkę (również dostępną w sklepie hydraulicznym ), pomalowaliśmy całość na zielono i śmiga już trzeci rok. Na prezent się nie nadaje taka samoróbka ale jak dla siebie w sam raz ;)
Warto jeszcze pomyśleć o takich drobiazgach jak: haczyki, plecionka na przypony, chwytak do kulek proteinowych, szydełko do przeciągania włosa w kulkach, stopery do kulek, wiertło, ciężarki np. oliwki, krętliki, agrafki, szczypce do wyjmowania haków wielofunkcyjne lub z zakrzywioną końcówką(chirurgiczne), tablica na przypony. To tak pokrótce a jest tego jeszcze masa.
Mam nadzieję że trochę pomogłem ;)
Ostatnio zmieniany: 2011/03/31 05:11 przez kowson77.

O:Rura wyrzutowa do kulek 2014/03/29 06:59 #52781

• tomasz kwieciński
  • tomasz kwieciński Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Witam rur wyrzutową zwaną popularnie kobrą można w bardzo prosty sposób wykonać samemu
forum-karpiowe.pl/viewtopic.php?t=4550
Ja osobiście też wykonałem sobie własnoręcznie takową rurę i jestem zadowolony kuleczki latają że ho ho,a w kieszenie zostało jakieś 70 zł Pozdrawiam

O:Rura wyrzutowa do kulek 2014/03/30 12:38 #52803

• mirasek
  • mirasek Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Dokładnie najlepiej wykonać sobie samemu taką rurkę nic skomplikowanego i niczym nie ustępują tym ze sklepów.
Moderatorzy: spines21, glizdziarz, okonhel
Czas generowania strony: 0.056 s.