Berkley 1
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Aparat fotograficzny

O:Aparat fotograficzny 2011/10/11 21:51 #23375

• norbiko
  • norbiko Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Wodziniak napisał:

Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.

kowson77 napisał:
Jak patrzę Robercik na zdjęcia, które robisz, to nabieram smaka na lepszy sprzęcik do robienia fotek. :)

To jest właśnie przetłumaczony mój pogląd o tym o czym powyżej pisałem. Najlepiej mieć co najmniej dwa aparaty.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Aparat fotograficzny 2011/10/11 22:45 #23377

• Wiśnia73
  • Wiśnia73 Avatar
  • Wylogowany
  • kopacz robali
Sam aparat zdjęcia nie zrobi. Dajcie mojej teściowej najlepszą Leicę albo innego Hasselblada a Ona tak pięknie spierdzieli kadr, oświetlenie i jeszcze kilka "szczegółów" wpływających na jakość zdjęcia, że już nic nie da się z tym zrobić :lol:

O:Aparat fotograficzny 2011/10/12 17:16 #23411

• blizni94
  • blizni94 Avatar
  • Wylogowany
  • moczykij
Najlepiej kup kamerę i kameruj wszystko z każdej strony i będzie idealnie :) A jak chcesz aparat to idź do sklepu i zapytaj o aparat ,który robi bardzo szczegółowe zdjęcia :)

O:Aparat fotograficzny 2011/10/12 17:44 #23420

• Wodziniak
  • Wodziniak Avatar
  • Wylogowany
  • Ekipa WTV
  • Otrzymane podziękowania: 1
Nie radzę polegać tylko na opinii sprzedawcy, bo może się okazać że poleci nam ten model, na którym najlepiej zarabia i nie będzie to dokładnie to czego chcemy. Niemniej jednak opinię sprzedawcy warto wziąć pod uwagę, ale jako jedną z wielu, a nie jedyną.
Co do kamery, to zdjęcia też można robić z każdej strony i tak samo można zrobić złe ujęcie jak aparatem.
Wiśnia73 powiedział chyba najważniejszą rzecz w tym temacie, że to człowiek robi zdjęcia, a nie aparat.
Absurdem jest, a widziałem to wiele razy, jak ktoś robi zdjęcia lustrzanką na programie AUTO. Oczywiście można w pewnych okolicznościach wykorzystywać ten program, ale wyjątkowo, gdyż to aparat podejmuje decyzj o parametrach zdjęcia a nie fotograf. Używam tego programu tylko wtedy, kiedy proszę kogoś o pstryknięcie foty. Ilość ustawień manualnych pozwala na uzskanie efektów, których nigdy nie osiągnęlibyśmy przy użyciu programów tematycznych.

O:Aparat fotograficzny 2012/08/30 15:55 #36509

• Tamaj_pl
  • Tamaj_pl Avatar
  • Wylogowany
  • kopacz robali
Wybór aparatu to zawsze ciężka sprawa,ale tutaj bardzo wiele zależy od tego jaki budżet posiadamy na ten cel. Jeżeli około 1 tyś zł,to lepiej wybrać bardziej zaawansowany kompakt niż lustrzankę.

O:Aparat fotograficzny 2012/08/30 17:14 #36514

• okonhel
  • okonhel Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 59
Kol. Tamaj - lustrzanki za 1000 zł nie kupisz chyba ze używaną i starszy model. Kompakty w tej cenie są całkiem przyzwoite.
CRET
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: spines21, glizdziarz, okonhel
Czas generowania strony: 0.048 s.