Revo rocket
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Skandaliczna wypowiedż!

O:Skandaliczna wypowiedż! 2011/04/04 11:46 #16730

• Skierosiek
  • Skierosiek Avatar
  • Wylogowany
  • wędkoholik
Ja jestem zdania, że o polityce, a w szczególności o Jarosławie Kaczyńskim lepiej na forum nie rozmawiać-pytacie pewnie :jak to? przecież tu można o wszystkim rozmawiać...

Moim skromnym zdaniem ten pan bardzo przezył rozstanie z bratem i to ma zbyt duży wpływ na jego tok myślenia, jego wypowiedzi itp. . Na temat Ślązaków powiedział głupotę i tylko strasznie w niego zapatrzony fanatyk uważa inaczej.

Ja w poprzednich wyborach głosowałem za PO i za Donaldem a na prezydenta wolałem Bronka niż Lecha-przed wyborcze obietnice na mnie nie działają mimo że tych wyborów przeżyłem raptem kilka-sami wiecie zresztą co z tych obietnic (mówimy o naprawdę waznych sprawach) jest spełniane...

Bardziej chodziło mi o sposób "robienia" polityki-niestety dla mnie to co robi PiS prowadzi do zaostrzenia sytuacji w kraju a w zyciu i tak już mamy ciężko-może to wygodne i leniwe z mojej strony ale tak to widzę i tak chcę-moje święte prawo jako obywatela demokratycznego kraju. Pan Kaczyński stał się dla mnie wzorem "jaki nie powinien być polityk" ..długo bym mógł pisać dlaczego-ma kilka zalet ale definitywnie wydarzenia z ubiegłego roku go pogrążyły i nie podniósł się do dnia dzisiejszego.

DLa "opozycji" napiszę, że partia rządząca też już się pogrążyła i w następnych wyborach ludzie będą głosować dosyć szumnie na SLD...tak ja to prorokuję.

Na końcu jeszcze w kwestii wypowiedzi p. Kaczyńskiego: Zauważyliście że tylko Kurski i broni tych jego wypowiedzi , je rozumie i je tłumaczy? no i ten szef PiSu co przejął rolę po Kamińskim, rolę takiego obrońcy Jarosława.Ciekawe...
Życie jakie jest takie jest...ale zazwyczaj jest do d...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Skandaliczna wypowiedż! 2011/04/04 12:56 #16735

• Hektores
  • Hektores Avatar
  • Wylogowany
  • miszcz
Gilbert napisał:
Słuchając niektórych wypowiedzi, mam wrażenie, że Jarosław Kaczyński nawet dziesięć lat po własnym pogrzebie będzie się skandalicznie wypowiadał. Niedawno został założony przez młodego kolegę wątek o rocznicy śmierci Jana Pawła II. Jak czytałem niektóre wypowiedzi, to po prostu zabrakło mi słów do komentowania. Okazuje się, że na wędkarskim portalu mamy znawców tematu, i posiadaczy rewelacyjnych informacji na temat Matki Teresy z Kalkuty, i Ojca Świętego również. Jeśli chodzi o moje zdanie - gdyby nie Jego pontyfikat, jezdzilibyśmy do dziś autami typu Maluch. I stali do dziś w kolejkach po mięso /o sprzęcie wędkarskim nie wspomnę/. Ja nie będę nawet próbował rozmowy z autorami tych "rewelacyjnych poglądów". Zamiast tego - wyobrazmy sobie pewną scenę.
Pewnego dnia pojechaliśmy połowić ryby nad jeziorem. Okazało się, że przyjechał tam także Kaczyński. I Tusk. Wałęsa też. Profesor Religa, pełen sił i wiary w powodzenie kolejnej transplantacji serca. I był tam też Jan Paweł II. Zanęciliśmy, i zarzucili wędki. Ciekaw jestem tych komentarzy wówczas...
Każdy byłby wpatrzony w spławik. Wszyscy by pewnie psioczyli, co za czasy, znowu nie zarybili. Po wędkowaniu Papież oddał by swoje przynęty sataniście, Kaczyński przyniósłby rozrobioną zanętę Tuskowi. A Tusk oddał resztę białych robaków Matce Teresie, jadąc wcześniej do domu.

A pózniej ...zapadnie noc. A po niej wstanie świt.

Tu się zgodzę pasje powinny łączyć a nie dzielić .Myśle ze kiedyś wszyscy dojdziemy do wniosku ze dla nas wędkarzy najważniejsze jest wędkarstwo .Każdy z nas ma swój mały świat gdzie są nasze wzloty i porażki . Wiele mi się w życiu nie podoba ale po to jeżdżę na ryby by o tym zapomnieć .Nakręca się fala nienawiści bo niedługo wybory tak to każdy by już dawno to olał ale teraz niezadowoleni pójdą do urn nie po to by wybrać najlepszego ale po to by zagłosować przeciw innemu .Tak wygląda to w praktyce .Panowie olejmy tą brudną politykę.
Ostatnio zmieniany: 2011/04/04 13:21 przez Hektores.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: spines21, glizdziarz, okonhel
Czas generowania strony: 0.054 s.