Penn Slammer III
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Skandaliczna wypowiedż!

Skandaliczna wypowiedż! 2011/04/03 20:25 #16682

• Longin
  • Longin Avatar
  • Wylogowany
  • góró
  • Otrzymane podziękowania: 6
Jestem zbulwersowany skandaliczną wypowiedzią nijakiego pana Jarosława Kaczyńskiego!!!!! Urodziłem się w Zabrzu na ŚLĄSKU i jestem Polakiem. Może nawet większym patriotą niż ten pan! W mojej rodzinie kilka osób walczyło o Polskę i jej suwerenność! Jestem zbulwesowany tym jak można dzielić naród w imię jakiś swoich partykularnych interesów. A pieski pan prezesa bedą wywracały kota do góry ogonem! Że nic nie powiedział! I pomysleć,że kiedyś był premierem mojego kraju! SKANDAL!
Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką!
Ostatnio zmieniany: 2011/04/03 20:25 przez Longin.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Skandaliczna wypowiedż! 2011/04/03 20:33 #16684

• okonhel
  • okonhel Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 56
Ten pan nie raz już dzielił polskie społeczeństwo, np: wyborców którzy na niego nie głosowali nazywał przypadkowym społeczeństwem, ostatnio wygłupił się z Biedronką itp.
CRET

O:Skandaliczna wypowiedż! 2011/04/03 20:43 #16685

• maniek-pc
  • maniek-pc Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Ten to akurat ma przerost formy nad treścią. I nie dość, że forma jakaś przykurczona to treść bełkotliwa. Mimo wszystko trzeba mieć się na baczności bo już kilku takich zgorzkniałych kurdupli podpaliło Świat.

O:Skandaliczna wypowiedż! 2011/04/03 20:56 #16687

• kurp1964
  • kurp1964 Avatar
  • Wylogowany
  • znawca tematu
  • Otrzymane podziękowania: 1
maniek-pc napisał:
Ten to akurat ma przerost formy nad treścią. I nie dość, że forma jakaś przykurczona to treść bełkotliwa. Mimo wszystko trzeba mieć się na baczności bo już kilku takich zgorzkniałych kurdupli podpaliło Świat.

Maniuś obyś się mylił.

Z tego co zauważyłem po sondażach to PO traci 3 - 4 %, PiS zyskuje 0.3% a reszta idzie do innych partii. Mam nadzieję że do wyborów ludzie przejrzą na oczy i PO oraz PiS dostaną kopa w d...

O:Skandaliczna wypowiedż! 2011/04/03 21:01 #16688

• rooster
  • rooster Avatar
  • Wylogowany
  • miszcz
  • Otrzymane podziękowania: 1
Ja to już nawet nie chcę się wypowiadać na temat tego kogoś bo nie jest wart stuknięcia w klawiaturę, szkoda mi jego bo się facet męczy B)

O:Skandaliczna wypowiedż! 2011/04/03 21:05 #16689

• norbiko
  • norbiko Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Kto by nie był przy żłobie to i tak g... z tego będzie. Ja chcę tylko rozdzielności kościoła od polityki ani PO tego nie zrobi bo trzęsą portami ani PIS bo to zaślepieni fanatycy jakich mało..
Do czego to podobne żeby moja teściowa ubiegając się o rentę po zmarłym mężu musiała koniecznie dowieźć zaświadczenie od "batmana" parafii, że teść został pochowany. Akt zgonu dokument o charakterze administracyjnym już nie wystarcza..!
Ostatnio zmieniany: 2011/04/03 21:08 przez norbiko.

O:Skandaliczna wypowiedż! 2011/04/03 21:23 #16691

• maniek-pc
  • maniek-pc Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Ja chcę żeby w końcu zaczęli konstytucji przestrzegać. Wtedy będzie i rozdzielność kościoła od państwa i wiele innych rzeczy. Poza tym chce, żeby zarobki wyrównali do średniej unijnej.

O:Skandaliczna wypowiedż! 2011/04/03 22:28 #16701

• Longin
  • Longin Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Zakompleksiony kurdupel, który w imię swoich schizofrenicznych poglądów, gotowy Świat podpalić. Miał rację pan Wałęsa mówiąc, że te dwa kurduple czego się tkną to zniszczą! Nie potrafi nawet uszanować pamięci swojego brata! Straszne!

O:Skandaliczna wypowiedż! 2011/04/03 22:33 #16702

• okonhel
  • okonhel Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 56
Zamiast programu jedyny program to gra katastrofą smoleńską i Katyniem. Nie potrafi nic innego tylko mieszać w tej sprawie i grać na uczuciach ludzi, podburzać jednych na drugich itp.
CRET

O:Skandaliczna wypowiedż! 2011/04/03 22:34 #16703

• Adam
  • Adam Avatar
  • Wylogowany
  • znawca tematu
Konstytucje każdy na swój sposób interpretuje i później jak przyjdzie co do czego to okaże się że wszystko to co robią jest zgodne z prawem. Co do polityki pana J.K to się nie wypowiadam. Dla mnie to co ten człowiek wyrabia to jest jakiś kabaret. Ten cały incydent z krzyżem a później walka o fotel prezydencki. Szkoda słów :dry:

O:Skandaliczna wypowiedż! 2011/04/03 23:20 #16710

• Gilbert
  • Gilbert Avatar
  • Wylogowany
  • wędkoholik
Słuchając niektórych wypowiedzi, mam wrażenie, że Jarosław Kaczyński nawet dziesięć lat po własnym pogrzebie będzie się skandalicznie wypowiadał. Niedawno został założony przez młodego kolegę wątek o rocznicy śmierci Jana Pawła II. Jak czytałem niektóre wypowiedzi, to po prostu zabrakło mi słów do komentowania. Okazuje się, że na wędkarskim portalu mamy znawców tematu, i posiadaczy rewelacyjnych informacji na temat Matki Teresy z Kalkuty, i Ojca Świętego również. Jeśli chodzi o moje zdanie - gdyby nie Jego pontyfikat, jezdzilibyśmy do dziś autami typu Maluch. I stali do dziś w kolejkach po mięso /o sprzęcie wędkarskim nie wspomnę/. Ja nie będę nawet próbował rozmowy z autorami tych "rewelacyjnych poglądów". Zamiast tego - wyobrazmy sobie pewną scenę.
Pewnego dnia pojechaliśmy połowić ryby nad jeziorem. Okazało się, że przyjechał tam także Kaczyński. I Tusk. Wałęsa też. Profesor Religa, pełen sił i wiary w powodzenie kolejnej transplantacji serca. I był tam też Jan Paweł II. Zanęciliśmy, i zarzucili wędki. Ciekaw jestem tych komentarzy wówczas...
Każdy byłby wpatrzony w spławik. Wszyscy by pewnie psioczyli, co za czasy, znowu nie zarybili. Po wędkowaniu Papież oddał by swoje przynęty sataniście, Kaczyński przyniósłby rozrobioną zanętę Tuskowi. A Tusk oddał resztę białych robaków Matce Teresie, jadąc wcześniej do domu.

A pózniej ...zapadnie noc. A po niej wstanie świt.

O:Skandaliczna wypowiedż! 2011/04/03 23:38 #16714

• mateuszwos
  • mateuszwos Avatar
  • Wylogowany
  • znawca tematu
Właśnie dlatego świat polityki zostawiam bez komentarza.

O:Skandaliczna wypowiedż! 2011/04/03 23:43 #16715

• maniek-pc
  • maniek-pc Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Gilbert, żal mi cię chłopie. Kaczyński co powiedział to powiedział, i nie ma dwóch zdań, ze powiedział dobrze. Jeśli po jego śmierci nagle okaże się,że to zloty chłop był to też się nie zdziwię. Skoro w przypadku Lecha już tak było to można spodziewać się wszystkiego. Masz swój świat i żyj sobie w nim, nie zawracaj tylko kijem Wisły. Każdy kto zadał sobie trud i dotarł do prawdziwych informacji odnośnie Teresy z Kalkuty, nigdy się z tobą nie zgodzi. Co do Jana Pawła II i losów Polski, na pewno jako głowa państwa kościelnego odegrał rolę. Pamiętaj jednak, że królestwo Pana nie z tego Świata pochodzi. Zostaw Bogu co boskie , a cesarzowi co cesarskie. Ogólnie otwórz oczy i wyjdź z tego ciemnogrodu w jakim żyjesz, to Ci dobrze zrobi.AMEN.

O:Skandaliczna wypowiedż! 2011/04/03 23:51 #16717

• Benten
  • Benten Avatar
  • Wylogowany
  • znawca tematu
Moim zdaniem, szkoda zapychać miejsce na serwerze na dyskusję o tym panu. :laugh: :laugh: :laugh:

O:Skandaliczna wypowiedż! 2011/04/03 23:55 #16718

• norbiko
  • norbiko Avatar
  • Wylogowany
  • góró
maniek-pc napisał:
Pamiętaj jednak, że królestwo Pana nie z tego Świata pochodzi. Zostaw Bogu co boskie , a cesarzowi co cesarskie.

Koniec Koledzy z tematem religijnym czuję sprowokowany a jak ja się rozkręcę to znów ktoś nie będzie wstanie pojąć prawd podstawowych :laugh:
Żarty, żartami nie rozmawiamy na temat stricte religijne.

O:Skandaliczna wypowiedż! 2011/04/03 23:59 #16719

• maniek-pc
  • maniek-pc Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Poprawka w regulaminie jest konieczna. Zakaz tematów religijnych.

O:Skandaliczna wypowiedż! 2011/04/04 00:11 #16722

• Gilbert
  • Gilbert Avatar
  • Wylogowany
  • wędkoholik
Żyję w ciemnogrodzie? A ktoś lepiej sobie radzi.? Jestem uczestnikiem WTV jak my wszyscy, jeśli to jest ciemnogród... Jesteśmy wędkarzami, a nie politykami. I tylko dlatego tu jesteśmy, jak sądzę.

O:Skandaliczna wypowiedż! 2011/04/04 00:15 #16723

• Longin
  • Longin Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Ja nie pisałem o Matce Teresie czy Janie Pawle II tylko o złosliwym trollu dla którego nie ma żadnych świętości. On w imię swoich paranoi poświęciłby nawety Ojca Świetego. Ten facet dzieli Polskę i Polaków. Budzi demony nienawisci! Czy tylko on ma patent na Polskość! Czy Polakami nie są na przykład Ewangeliści, czy Prawosławni! Polska zawsze była ROŻNORODNA. Tym właśnie się szczyciła. Ale tylko do czasów nie udanej IV RP Kaczora ,Leppera i Giertycha! To właśnie dzięki Papieżowi może takie brednie wypowiadać! Raz jeden w życiu miałem do czynienia z śp. Prezdentem. A wrażenie jakie po sobie pozostawił jest nie co, jaky to powiedzieć delikatnie takie sobie!. Ale i tak lepsze, jakie po sobie zostawia pan przezes! Więc Gilbert zastanów się czasem na tym o czym chcesz pisać! Bo nie pojmuję! Może dlatego ,że jestem Ślązakiem!

O:Skandaliczna wypowiedż! 2011/04/04 00:37 #16724

• Gilbert
  • Gilbert Avatar
  • Wylogowany
  • wędkoholik
Longinie, nie wiem w sprawie jakiej wypowiedzi Kaczyńskiego co do Śląska powstał ten problem. W swoim wpisie usiłowałem uporządkować sens naszej obecności na WTV. To jest portal wędkarski, jeśli ktoś ma wyższe ambicje, ma otwartą drogę w realu..

O:Skandaliczna wypowiedż! 2011/04/04 00:51 #16727

• Longin
  • Longin Avatar
  • Wylogowany
  • góró
To po co zabierasz głos, jak nie wiesz o co chodzi. Pan prezes obraził tysiace Ślązaków. Wystarczy posłuchać radia, nie koniecznie Maryja! Czy wędkarz nie może już o niczym innym rozmawiać! Czy jak nie rozmawiam o rybach to jestem bee!? No i co z tego,że to jest portal wędkarski.To mam na przykład tylko ryby (....)! Jak chcesz coś porządkować to musisz wiedzieć co porządkujesz! A tak wychodzi że jestes wyznawcą filozofii Kalego! :woohoo:
Ostatnio zmieniany: 2011/04/04 00:59 przez norbiko.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: spines21, glizdziarz, okonhel
Czas generowania strony: 0.059 s.