Spiderwire Smooth
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Morda w kubeł czyli paragraf 212

Morda w kubeł czyli paragraf 212 2011/09/06 09:33 #21971

• kowson77
  • kowson77 Avatar
  • Wylogowany
  • góró
  • Otrzymane podziękowania: 1
Jeśli wydaje Ci się drogi internauto, że w naszym kraju panuje wolność słowa to grubo się mylisz. Za wyrażenie własnych poglądów tutaj, na innym forum lub na własnym blogu możesz dostać nawet dwa lata odsiadki, plus grzywnę, która na długo zamknie Twoją za przeproszeniem "niewyparzoną gębę. Sprawa paragrafu 212 dotyczy nie tylko internetu ale wszystkich mediów w naszym kraju. Przepis mający w założeniach być biczem na kłamców, stał się narzędziem chłosty dla dziennikarstwa śledczego i jest dowodem, że w naszym, jakże demokratycznym kraju panuje cenzura. OD roku 1989 wyroki dostało 1069 osób w tym 241 na karę więzienia. Najczęściej obrywa się działaczom społecznym oraz dziennikarzom lokalnej prasy.

Więcej o 212

Paragraf 212. Karanie dziennikarzy za zniesławienie
Ziemkiewicz o paragrafie 212 - cenzura jest, była i będzie

Być może za jakiś czas paragraf 212 zostanie nieprzyjemnym wspomnieniem z czasów komuny. Na obecną chwilę proponuję przeprowadzić się na Białoruś. Tam jest podobnie tylko dużo taniej.
Ostatnio zmieniany: 2011/09/06 09:36 przez kowson77.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Morda w kubeł czyli paragraf 212 2011/09/07 12:10 #21987

• Gepetto
  • Gepetto Avatar
  • Wylogowany
  • kopacz robali
Ooooo, a jak mnie jakiś portalowicz oszuka na forum, że bierze i to właśnie "tam" i na "taką metodę" i skrytykuje moje dotychczasowe metody połowu :P ???
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: spines21, glizdziarz, okonhel
Czas generowania strony: 0.044 s.