Mitchell RTE
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Samosąd w więzieniu

Samosąd w więzieniu 2011/10/10 12:37 #23216

• jurek-strażnik
  • jurek-strażnik Avatar
  • Wylogowany
  • góró
  • Otrzymane podziękowania: 2
Dyrektor więzienia w Sztumie zabił skazanego , przebywającego w swojej celi . Jest to więzienie dla recydywistów , lecz skazany kradł kilkakrotnie , stąd jego częste pobyty w tej placówce resocjalizacyjnej , oprócz tego skazany regularnie pisał skargi na Dyrektora wiezienia w Sztumie .

Ten w końcu nie wytrzymał psychicznie i udał się z nożem do jego celi , dźgając go 4 -krotnie , powodując jego śmierć :woohoo:

Na dodatek trzeba dodać iż Dyrektor pracował około 20 lat i był z zawodu psychologiem :woohoo:

Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

Przyroda to również my , więc dbajmy o naszą matkę Ziemię.
Ostatnio zmieniany: 2011/10/10 14:30 przez kowson77.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Samosąd w więzieniu 2011/10/10 13:41 #23221

• zebxxl
  • zebxxl Avatar
  • Wylogowany
  • moczykij
No cóż nie każdy na daje się na takie stanowisko/etat (ppłk. służby więziennej). :(
Niestety ten gość sam wymagał, by udzielono mu pomocy psychologicznej, ale nikt tego nie zauważył i doszło do tragedii, do której dojść nie powinno. Samo wykształcenie niestety nie pomogło mu w realnej ocenie sytuacji.
Co prawda nie mam współczucia dla tzw. recydywy, ale za kradzieże płacić życiem?????
W wielu sprawach mam swoje zdanie, choć ono nie musi być jedynie obowiązujące.
Ostatnio zmieniany: 2011/10/10 14:32 przez kowson77.

O:Samosąd w więzieniu 2011/10/10 13:59 #23222

• blizni94
  • blizni94 Avatar
  • Wylogowany
  • moczykij
I niech teraz sąd go uniewinni to będzie bardzo mądre ze strony polskiego sądownictwa...Każdy wie że polski sąd jest zdolny do takich rzeczy a przecież złodzieje to tylko ludzie :)Teraz niech skarzą dyrektora to w innym więzieniu go zabiją :P
Ostatnio zmieniany: 2011/10/10 14:32 przez kowson77.

O:Samosąd w więzieniu 2011/10/10 14:15 #23224

• zebxxl
  • zebxxl Avatar
  • Wylogowany
  • moczykij
A jakże, osądzony musi być za morderstwo z premedytacją (przynajmniej ja tak widzę akt oskarżenia), chyba, że w procesie przygotowawczym okaże się, że jest/był niepoczytalny i do tego odpowiednie badania a po ich zakończeniu papiery od psychiatry.
W wielu sprawach mam swoje zdanie, choć ono nie musi być jedynie obowiązujące.
Ostatnio zmieniany: 2011/10/10 14:31 przez kowson77.

O:Samosąd w więzieniu 2011/10/10 14:25 #23226

• blizni94
  • blizni94 Avatar
  • Wylogowany
  • moczykij
Można rzec głupota ,każdy człowiek może się zdenerwować i coś zrobić w impulsie...Ale człowiek z takim zawodem wie co robił i musi za to odpowiedzieć jak należy ,dobrze wie co się teraz stanie i już mu się w głowie roi od pomysłów 'co teraz zrobię' jest kilka możliwości np. wyjazd z kraju ale to raczej odpada , samobójstwo , lub psychiatryk dla swojego bezpieczeństwa :)
Ostatnio zmieniany: 2011/10/10 14:31 przez kowson77.

O:Samosąd w więzieniu 2011/10/10 17:40 #23241

• Adam
  • Adam Avatar
  • Wylogowany
  • znawca tematu
Słuchałem o tym w teleexpresie o 17:00. Trzeba przyznać że gość musiał mieć jakiś problem na tle psychicznym, skoro zdecydował się do takiego czynu. Zwykle wszyscy psychopaci są spokojni i dopiero gdy ktoś im zajdzie za skórę, potrafią zabić z premedytacją. Wszyscy później mówią, że taki dobry i spokojny chłopak był, a okazuje się że nosił w sobie problem przez długi czas.

O:Samosąd w więzieniu 2011/10/10 20:00 #23258

• Longin
  • Longin Avatar
  • Wylogowany
  • góró
  • Otrzymane podziękowania: 6
Panowie, co się użalacie nad smykiem, który pewnie połowę życia spędził w więzieniu. Jednego mniej, to i mniej naszych pieniędzy na jego utrzymanie. Samym pisaniem skarg na dyrektora doprowadził do takiej reakcji. Zarzuty wyssane pewnie z palca. Gościu nie wytrzymał i zrobił porządek! Radykalnie!
Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką!

O:Samosąd w więzieniu 2011/10/10 22:04 #23295

• okonek
  • okonek Avatar
  • Wylogowany
  • znawca tematu
  • Otrzymane podziękowania: 1
blizni94 napisał:
Można rzec głupota ,każdy człowiek może się zdenerwować i coś zrobić w impulsie...Ale człowiek z takim zawodem wie co robił i musi za to odpowiedzieć jak należy ,dobrze wie co się teraz stanie i już mu się w głowie roi od pomysłów 'co teraz zrobię' jest kilka możliwości np. wyjazd z kraju ale to raczej odpada , samobójstwo , lub psychiatryk dla swojego bezpieczeństwa :)

Nie dziwię się temu dyrkowi.
Rozumiem go i rozumiem dlaczego doszło do tego czynu.
25 lat pracy za kratkami. Ja wiem że więźniowie teraz maja większe prawa od strażników. ( Przepustki, pokoje intymne, telewizja, :woohoo: szok.) Nie maja ich za nic. Zresztą co maja za coś. Pisza ciągle. Jak można pracować kiedy co jakiś czas taka gnida pisze a dyrcio ma kontrole.
Jak można być spokojnym. Nie pochwalam bo mógł mu walnąć co drugi miesiąc karcer. Ale nie mam nic przeciw, że jednaj gnidy, złodzieja, pasożyta mniej.
łowię, a nie łapię. Zjem, a nie żrę.

Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.

O:Samosąd w więzieniu 2011/10/10 23:01 #23308

• maniek-pc
  • maniek-pc Avatar
  • Wylogowany
  • góró
I jak tu Cię traktować normalnie?

O:Samosąd w więzieniu 2011/10/10 23:12 #23310

• rooster
  • rooster Avatar
  • Wylogowany
  • miszcz
  • Otrzymane podziękowania: 1
Longin napisał:
Jednego mniej, to i mniej naszych pieniędzy na jego utrzymanie.
Mała poprawka, nic się nie zmieniło bo jednego pasożyta teraz zastąpi drugi... koło się zamyka ;)

O:Samosąd w więzieniu 2011/10/11 06:30 #23315

• blizni94
  • blizni94 Avatar
  • Wylogowany
  • moczykij
Błąd koło się nie zamyka ponieważ ten człowiek gdy trafi do celi to po prostu umrze i o to mogę się założyć :)A jeśli zostanie zabity to koło się zamknie :)
Moderatorzy: spines21, glizdziarz, okonhel
Czas generowania strony: 0.065 s.