Clash 1
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Pani Marszałek kpi sobie.

Pani Marszałek kpi sobie. 2012/01/20 20:36 #28756

• okonek
  • okonek Avatar
  • Wylogowany
  • znawca tematu
  • Otrzymane podziękowania: 1
Stwierdziła, po wystąpieniu Palikota - Nie pozwolę kpić z obywateli -Już bardziej, jak ona, będąc ministrem nie zakpił sobie z obywateli, dzieci, chorych na raka, RZS czy cukrzyków, ogólnie z nas wszystkich.
Taki galimatias jaki utworzyła w przyroście weny ( a przeroście ambicji ) z ustawą o refundacji powinien być ścigany z urzędu. Lekarze nie potrafią się dogrzebać o co w tym biega. Aptekarze są rzuceni na kolana. A chorzy mają zdychać na ulicy.
To ta pani, i ci co głosowali za tą ustawą, powinni stanąć przed prokuratorem za łamanie pierwszej ustawy jaką jest Konstytucja RP

Art. 1.

Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli.
Art. 38.

Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia.

Szlak mnie trafia kiedy patrzę na ten cyrk sejmowy, którzy uzurpują sobie prawo do decydowania za mnie zamiast pracować na moje ( innych ) powodzenie. To ja, ( inni obywatele ) najęliśmy posłów by pracowali dla naszego dobra, płacimy im my pensję za to co czynią, a ci po prostu nas olewają. Za nic mają społeczeństwo, człowieka. Wszystko kręci się w tzw swoich kręgach. kasa i koniec. Ale jak mówią, zwykły tego nie zrozumie.
No nie, bo zwykły jest uczciwy, nie kłamcą przedwyborczym.
To już nie jest kraj z którego mogę być dumny, to kraj skrajnej głupoty, debilnych przepisów i politycznych skandali.
To kraj zawłaszczony przez kler,i przedwojennych sanacyjnych właścicieli, to kraj który chyli się ku upadkowi moralnemu. To kraj gdzie podstawowe normy moralne zostały złamane. To kraj w którym człowiek, obywatel jest nikim, jak tylko by być, aby istnieć.
To kraj, w którym ja nie czuję się bezpiecznie.

Czajor Rudolf

ps - kiedy wniosłem skargę do sądu, przeciw rządowi RP, poświadczoną dowodami, w którym to pozwie zaznaczyłem bardzo dobitnie o łamaniu praw obywatelski, otrzymałem odpowiedź w jednym zdaniu.
" Taka potrzeba nie zachodzi "
łowię, a nie łapię. Zjem, a nie żrę.

Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.

Ostatnio zmieniany: 2012/01/20 20:38 przez okonek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O: Pani Marszałek kpi sobie. 2012/01/20 20:53 #28759

• pisaq
  • pisaq Avatar
  • Wylogowany
  • góró
To wszystko to marketing. Palikot dobrze wie, że "nowoczesna młodzież" jest liczna i chce zdobyć jej poparcie. A jak? A trzeba odstawić cyrk z narkotykami.
Osobiście jestem przeciwny legalizacji, ale nie o to chodzi.
Póki co, zażywanie narkotyków nie jest legalne, a p. Palikot oficjalnie zapowiedział, że zamierza zapalić skręta w sejmie. To, że zapalił kadzidełko to inna sprawa...
To tak, jakbym na forum PZW powiedział, że pójdę na zebranie koła i zdetonuję tam bombę. Zamiast bomby przyniósłbym petardę i udawał głupa.

O: Pani Marszałek kpi sobie. 2012/01/20 20:57 #28760

• maniek-pc
  • maniek-pc Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Marycha dla wszystkich !!! Legalnie w aptece. Marcin ujaramy się u garbusa na blacie.

O:Pani Marszałek kpi sobie. 2012/01/20 22:09 #28765

• Szympans
  • Szympans Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Marcin - zażywanie narkotyków jest legalne i nikt Ci nic za to nic nie zrobi - co najwyżej rodzice . Posiadanie narkotyków jest nielegalne. Palikot to pajac i tu się z tobą zgodzę . Dla mnie biznesmen który udaje politryka to najgorsze dno jakie może być .
Lepiej kijek jest pocienić niż go potem pogrubasić
Ostatnio zmieniany: 2012/01/20 22:12 przez Szympans.

O:Pani Marszałek kpi sobie. 2012/01/20 22:26 #28766

• pisaq
  • pisaq Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Maniek, napić się mogę, ale palić nie będę. A na garbusowym blacie "to i Sicina z Mireckim by nie połowili, chyba, że w maju" :D
Szympans, a jak można zażyć narkotyk nie będąc w jego posiadaniu? o_O

O:Pani Marszałek kpi sobie. 2012/01/20 23:05 #28769

• Szympans
  • Szympans Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Wytłumaczę Ci to w sposób lopatologiczny - możesz podejść do policjanta i powiedzieć mu że się właśnie naćpałeś i nic ci nie zrobi jeśli nie będziesz miał przy sobie narkotyków . Dalej to tylko twoja droga dedukcji w tym temacie a luka w prawie jak była tak dalej będzie - Konstytucja się nazywa .
Lepiej kijek jest pocienić niż go potem pogrubasić

O:Pani Marszałek kpi sobie. 2012/01/21 00:58 #28772

• Wodziniak
  • Wodziniak Avatar
  • Wylogowany
  • Ekipa WTV
  • Otrzymane podziękowania: 1
okonek napisał:
[...]
Art. 1.
Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli.
[...]

...wszystkich obywateli, ale niektórych bardziej. - tak powinno być, żeby było zgodne z prawdą.

okonek napisał:
[...]
To kraj zawłaszczony przez kler,i przedwojennych sanacyjnych właścicieli, to kraj który chyli się ku upadkowi moralnemu. To kraj gdzie podstawowe normy moralne zostały złamane. To kraj w którym człowiek, obywatel jest nikim, jak tylko by być, aby istnieć.
[..]

Co do upadku norm moralnych, to masz rację, ale zawłaszczony przez kler - o czym ty człowieku mówisz?
Ostatnio zmieniany: 2012/01/21 01:02 przez Wodziniak.

O:Pani Marszałek kpi sobie. 2012/01/21 01:02 #28773

• norbiko
  • norbiko Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Być może o tym, że po otwarciu lodówki kleryka też widać. Są wszędzie ....

Marcin
To tak, jakbym na forum PZW powiedział, że pójdę na zebranie koła i zdetonuję tam bombę. Zamiast bomby przyniósłbym petardę i udawał głupa.
ha, ha, ha :laugh:

O:Pani Marszałek kpi sobie. 2012/01/25 20:48 #28926

• Longin
  • Longin Avatar
  • Wylogowany
  • góró
  • Otrzymane podziękowania: 6
To co robiła czy robi Pani Marszałek, nazwanie kpiną to jest najbardziej delikatne słowo jakie mogło przyjść do głowy. Bo mnie cisną się na usta takie słowa za które Admin wywaliłby mnie dożywotnio! Przysłowiowa blondynka powinna dostać nagrodę Nobla za swoją inteligęcję! :pinch:
Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką!

O:Pani Marszałek kpi sobie. 2012/01/25 22:09 #28931

• okonhel
  • okonhel Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 56
Bo politycy potrzebują i słuchają głosów nas obywateli tylko w czasie wyborów. Po wyborach to już robią co chcą. Przykładem choćby ACTA - nikt nas nie spytał o zdanie, co więcej zatajono to byśmy nie zdążyli protestować.
CRET

O:Pani Marszałek kpi sobie. 2012/01/25 22:53 #28934

• czaplasiwa
  • czaplasiwa Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Longin napisał:
To co robiła czy robi Pani Marszałek, nazwanie kpiną to jest najbardziej delikatne słowo jakie mogło przyjść do głowy. Bo mnie cisną się na usta takie słowa za które Admin wywaliłby mnie dożywotnio! Przysłowiowa blondynka powinna dostać nagrodę Nobla za swoją inteligęcję! :pinch:

Jak widać z mądrością u niej nie jest tak źle . Zamieniła śliski taboret na wygodny tron :evil:
strażnik SSR
przyjacielerudawy.pl

forumkolazwierzyniec.fora.pl

O:Pani Marszałek kpi sobie. 2012/01/26 10:30 #28940

• okonhel
  • okonhel Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
Nie wiadomo czy to był jej pomysł. Może po prostu wiedzieli że zepsuli nową ustawę i schowali na innym stołku jej główną autorkę. Tak rozmyto odpowiedzialność. Tylko Arłukowicz wlazł na minę, nie wiedząc w jakie bagno się ładuje.
CRET

O:Pani Marszałek kpi sobie. 2012/01/26 10:34 #28941

• czaplasiwa
  • czaplasiwa Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Ale chłop jest dzielny , bo wziął wszystko na swoją klatę. I do tego poniesie konsekwencję nie za swój pomysł i swoje winy. ;)
strażnik SSR
przyjacielerudawy.pl

O:Pani Marszałek kpi sobie. 2012/01/27 09:51 #28962

• Longin
  • Longin Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Nie ma go co żałować! Wiedział co robi. Ale chęć bycia ministrem za wszelką cenę przeważyła zdrowy rozsądek! Szczytem bezmyślności i arogancji jest to,że ta pani głosowała za wniesieniem poprawek do " swojej " ustawy. Mimo,że taka doskonała wg. jej! :woohoo: Premier w nagrodę jej radosnej twórczości zrobił ją marszałkiem sejmu. Boże miej w opiece ten kraj pod jej marszałkowaniem! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

O:Pani Marszałek kpi sobie. 2012/01/27 13:50 #28973

• okonhel
  • okonhel Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
Marszałkiem Sejmu powinna zostać osoba o nieposzlakowanej opinii, doświadczona i mądra, która wcześniej sprawdziła się na innych stanowiskach w służbie państwa. Ta pani nie sprawdziła się i nie powinna piastować takiego zaszczytnego i odpowiedzialnego stanowiska.
CRET

O:Pani Marszałek kpi sobie. 2012/01/27 13:56 #28975

• czaplasiwa
  • czaplasiwa Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Ale musiała zniknąć z miejsca gdzie już nabałaganiła. Dobra w tym jest więc trzeba było znaleźć miejsce z którego nikt jej nie ruszy i nic zrobić nie może :angry:
strażnik SSR
przyjacielerudawy.pl

O:Pani Marszałek kpi sobie. 2012/01/27 15:49 #28985

• Longin
  • Longin Avatar
  • Wylogowany
  • góró
I to jest najgorsze. Brak ponoszenia konsekwencji za swoje decyzje. " Wybrańcy " Narodu czują się niestety bezkarni! I to jest tragiczne. A każda głupota jest okraszana słowami w imię dobra Narodu i Polski! :X
Moderatorzy: spines21, glizdziarz, okonhel
Czas generowania strony: 0.057 s.