Spider Wire 1
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Taśmy prawdy w PSL ?

Taśmy prawdy w PSL ? 2012/07/17 13:56 #35824

• jurek-strażnik
  • jurek-strażnik Avatar
  • Wylogowany
  • góró
  • Otrzymane podziękowania: 2
Nie chcę wchodzić w sprawy polityczne , bo jest to portal stricte wędkarski . Lecz wszyscy wiemy , że Ustawy o rybactwie , rozporządzenia wydaje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi . Jakoś wszystko idzie , jak w smole , na rozporządzenie dotyczące podrywki wędkarskiej czekaliśmy ponad 6 miesięcy , a Ustawa była podpisana przez Prezydenta B.Komorowskiego już we wrześniu 2010 r. A ostatecznie weszła w życie 27 listopada 2010 r. To rozporządzenie i tak było ponaglane przez wędkarzy z prośbą kierowaną listownie i mejlami do Pana Marka Sawickiego .

Jakoś dziwnie gdy się mówi komuś , że ślimak jest rybą , węgorz płazem ( a marchewka - owocem ). Ludzie nie rozumieją i pytają się kto tak zadecydował , więc mówię , że Państwo Polskie poprzez Znowelizowaną Ustawę zgodną z Unią Europejską oraz Ministra Rolnictwa .

Od dłuższego czasu mam wrażenie , że Panu Ministrowi jakoś nie zależy na Rybactwie Śródlądowym , z Mazowsza jest cała śmietanka PSL .

Kilkakrotnie pisałem do Ministra Rolnictwa i zawsze byłem zbywany ( chodziło oczywiście o sprawy dotyczące wędkarzy , rybaków i rozporządzeń ) , tylko raz otrzymałem odpowiedź od Pani Marioli Błaszczak ( Dyrektor ) pismo w sprawie oczek w podrywce . Widać , że Minister Rolnictwa podchodzi do swych obowiązków niepoważnie , skoro do dnia dzisiejszego nie ma rozporządzeń dotyczących Ustawy z dnia 27 listopada 2010 roku :woohoo:

Już w mediach wypowiadają się politycy , że Minister zostanie odwołany po dzisiejszej rozmowie z Premierem Pawlakiem .

Tylko czy to coś pomoże Nam , wędkarzom
Przyroda to również my , więc dbajmy o naszą matkę Ziemię.
Ostatnio zmieniany: 2012/07/17 14:25 przez okonhel.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Taśmy prawdy w PSL ? 2012/07/17 14:11 #35826

• czaplasiwa
  • czaplasiwa Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Gościu ryb nie łowi to mu zwisa :angry:
Zresztą jak pokazuje nam codzienne życie sprawy które są szybko załatwiane przez WSZYSTKIE jaśnie nam panujące ekipy i ugrupowania okazują się najczęściej przekrętami popartymi kopertą / czytaj walizką lub przelewem na konto / wręczonymi pod stołem. Dodatkowo jeżeli na sprawach wędkarstwa / przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie / nie zależy naszej Kwaterze Głównej czyli ZG to czego my maluczcy możemy oczekiwać oprócz wymogu zapłecenia opłat? :evil:
strażnik SSR
przyjacielerudawy.pl

Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.

forumkolazwierzyniec.fora.pl

O:Taśmy prawdy w PSL ? 2012/07/17 16:15 #35827

• jurek-strażnik
  • jurek-strażnik Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Masz rację Krzysztofie , było kiedyś takie powiedzenie .... Cytuje " Rząd się sam wyżywi " i myślę że nadal tak jest .

O:Taśmy prawdy w PSL ? 2012/07/17 17:15 #35828

• czaplasiwa
  • czaplasiwa Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Przeżyłem w tym kraju już trochę latek, ale tak pierońskiego dziadostwa jak od czasu zmiany ustroju za czasów "komuny" nie było. Wtedy wiadomo było kto ma nas i gdzie. Teraz płaczą co jakiś czas "Wybierzcie nas!!!" A po wyborach mruczą pod nosem: " mamy was w d..." I faktycznie kto by nie nastał to się i pożywi i wyżywi. Jak widać relikty są wszędzie :evil:
strażnik SSR
przyjacielerudawy.pl

O:Taśmy prawdy w PSL ? 2012/07/17 21:07 #35832

• mirasek
  • mirasek Avatar
  • Wylogowany
  • góró
czaplasiwa napisał:
Przeżyłem w tym kraju już trochę latek, ale tak pierońskiego dziadostwa jak od czasu zmiany ustroju za czasów "komuny" nie było. Wtedy wiadomo było kto ma nas i gdzie. Teraz płaczą co jakiś czas "Wybierzcie nas!!!" A po wyborach mruczą pod nosem: " mamy was w d..." I faktycznie kto by nie nastał to się i pożywi i wyżywi. Jak widać relikty są wszędzie :evil:

Ale sobie jaja nasi politycy robią :blush:
Ostatnio zmieniany: 2012/07/17 22:45 przez okonhel.

O:Taśmy prawdy w PSL ? 2012/07/17 21:39 #35834

• czaplasiwa
  • czaplasiwa Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Jak patrzę, czytam i słucham tego wszystkiego to mam przed oczami:

i hymn naszego pięknego kraju:

strażnik SSR
przyjacielerudawy.pl

O:Taśmy prawdy w PSL ? 2012/07/17 23:52 #35838

• djkrystuss
  • djkrystuss Avatar
  • Wylogowany
  • kopacz robali
Skomentuje krótko: taki burdel, że brakuje tylko nasrać i jeża wpuścić żeby rozdeptał.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 2012/07/17 23:52 przez djkrystuss.

O:Taśmy prawdy w PSL ? 2012/07/18 12:19 #35842

• jurek-strażnik
  • jurek-strażnik Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Oszczędzać , oszczędzać i jeszcze raz oszczędzać , ale na obywatelach , niech pracują do 67 roku życia , a w spółkach nielegalnie wypłacono 1 mln zł na kilku Panów z PSL ........... a chociaż dziesiąta część tej sumy mogła by pójść na ochronę wód i przyrody .

O:Taśmy prawdy w PSL ? 2012/07/18 13:18 #35851

• jurek-strażnik
  • jurek-strażnik Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Ja osobiście życzyłbym sobie i całej społeczności wędkarskiej , by nowym Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi była osoba bardziej uczulona na Nasze problemy :)

O:Taśmy prawdy w PSL ? 2012/07/18 13:30 #35852

• jurek-strażnik
  • jurek-strażnik Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Może nie wszystkim kolegom wiadomo , ale Ministerstwo Rolnictwa , a raczej od Ministerstwa dużo zależy w sprawach stricte wędkarskich . PSR podlega pod Wojewodę , a dalej pod Ministra Rolnictwa , także My społeczni strażnicy . Ale również wszelkie Ustawy o Rybactwie i inne Ustawy dotyczą również przeciętnego wędkarza i byłoby dobrze , żeby to stanowisko piastował ( kumaty człowiek )
Moderatorzy: spines21, glizdziarz, okonhel
Czas generowania strony: 0.048 s.