Mitchell RTE
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: OBYWATELE DECYDUJĄ

OBYWATELE DECYDUJĄ 2013/01/18 08:22 #39768

• Hektores
  • Hektores Avatar
  • Wylogowany
  • miszcz
Obywatele Decydują"
www.obywateledecyduja.pl

Naszym założeniem było zaangażowanie osób znanych publicznie, które miałyby powiedzieć, co im się nie podoba w sposobie funkcjonowania naszego państwa, a zarazem pomóc w uświadomieniu obywatelom, że mogą być bardziej aktywni społecznie - choćby poprzez podejmowanie "obywatelskich inicjatyw ustawodawczych".

Gdy nagrywaliśmy materiał, chcieliśmy, by zaproszeni goście mówili to, co myślą - bez dodatkowej reżyserii czy przymusu... no i bez cenzury. :)

Gdy złożyliśmy początkową wersję, była ona zbyt długa - planowana była realizacja spotu o długości 30 i 60 sekund. Z perspektywy czasu, wydaje nam się, jednak, że pomimo swej długości, ta wersja jest na tyle fajna, że warto jest ją pokazać. :)

Gwiazdy, które wsparły tę inicjatywę: Mrozu, Skiba, Liroy, Julia Kamińska, Wojtek Tremiszewski, Kacper Ruciński, Grzegorz Gzyl, Tymon Tymański.

Wielkie dzięki!

Grupa IMPACT

Wersja oficjalna

hardkorowa

Powstaje coraz więcej inicjatyw oddolnych To nie jest polityka ,to raczej juz wołanie o pomoc . Ludzie maja dość patrzenia na to co sie dzieje w około .Na kryzysy srysy ,i inne głupoty chcą mieć swój głos bo ci co w naszym imieniu rządzą mają nas w Doopie . Powstaje coraz więcej inicjatyw społecznych ,trzeba je popierać bo za 5 lat będziesz nosił na ryby książkę telefoniczna i wpisywał ilość wykonanych rzutów i kolor tęczówki oka każdej ryby .Bo jakiś dureń tak sobie umyśli
Ja mam w doopie politykę chce żeby po 40 latach życia w kryzysie mógł w końcu nie dla siebie ale dla swoich dzieci zmienić COŚ .Coś żeby było lepiej, żeby jak wędkarze nie chcą elektrowni wodnej na rzece ktoś ich wysłuchał ,żeby mieli na to wpływ. A nie tylko obietnice ,Tej całej sitwie ludzie chca powiedzieć NIE a nawet wiecej WYPIER,.ać bando oszustów i to od lewa do prawa Won . I o to chodzi Można osrać takie poczynania jak Zmieleni, Demokracja bezpośrednia ,Obywatele Decydują itp... w sumie na uj się stresować i męczyć przecież ktoś to zrobi za mnie tak jak w PZW 99% liczy ze ktoś to zrobi za mnie i jak jest ujowo to se ponarzekam .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O: OBYWATELE DECYDUJĄ 2013/01/18 11:38 #39769

• glizdziarz
  • glizdziarz Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 58
Świetna akcja. Ludzie wreszcie powinni wziąć sprawy w swoje ręce i potrząsnąć nawiedzonymi politykami.

W dupie mam Smoleńsk, Katyń i katowanie mnie całą tą martyrologią. Chcę jak wielu godnie żyć i bezpiecznie egzystować. Historia jest ważna i nie można jej zapominać ale historia zamiast rzeczywistości i dbania o jutro nie ma sensu i jestem zdecydowanie na NIE!!.
Mogę zostać publicznie zlinczowany ale powtórzę to każdemu prosto w oczy co napisałem wyżej.
O rzut beretem od wielkiej dziury

O: OBYWATELE DECYDUJĄ 2013/01/18 12:03 #39771

• czaplasiwa
  • czaplasiwa Avatar
  • Wylogowany
  • góró
glizdziarz napisał:
Świetna akcja. Ludzie wreszcie powinni wziąć sprawy w swoje ręce i potrząsnąć nawiedzonymi politykami.

W dupie mam Smoleńsk, Katyń i katowanie mnie całą tą martyrologią. Chcę jak wielu godnie żyć i bezpiecznie egzystować. Historia jest ważna i nie można jej zapominać ale historia zamiast rzeczywistości i dbania o jutro nie ma sensu i jestem zdecydowanie na NIE!!.
Mogę zostać publicznie zlinczowany ale powtórzę to każdemu prosto w oczy co napisałem wyżej.

Podpisuję się pod tym obiema "ręcami'. Mam takie samo zdanie
strażnik SSR
przyjacielerudawy.pl

Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.

forumkolazwierzyniec.fora.pl

O: Obywatele decydują 2013/01/18 20:49 #39784

• kamil90
  • kamil90 Avatar
  • Wylogowany
  • znawca tematu
czaplasiwa napisał:
glizdziarz napisał:

Podpisuję się pod tym obiema "ręcami'. Mam takie samo zdanie

Ja również się z wami zgadzam... I już podpisuję się pod tym
Wędkarstwo to moja pasja od najmłodszych lat
Ostatnio zmieniany: 2013/01/18 22:44 przez Jarecki.
Moderatorzy: spines21, glizdziarz, okonhel
Czas generowania strony: 0.103 s.