Berkley 1
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Płatne czytanie wiadomości w necie .

Płatne czytanie wiadomości w necie . 2012/07/19 13:42 #35864

• jurek-strażnik
  • jurek-strażnik Avatar
  • Wylogowany
  • góró
  • Otrzymane podziękowania: 2
Zachodzą zmiany w internecie , teraz za czytanie wiadomości i innych treści publikowanych w necie . Trzeba będzie wykupić abonament za tydzień 9.90 zł , 19.90 za miesiąc i 194 złote za rok czytania w 42 popularnych serwisach .

Cytuję ...Wirtualna Polska.... Za dostęp do treści powyższych tytułów będziemy musieli zapłacić
Za dostęp do treści powyższych tytułów będziemy musieli zapłacić (fot. Piano Media)

Wśród dostępnych jedynie po opłaceniu abonamentu treści znajdą się między innymi magazyny "Gazety Wyborczej" (Duży Format, Wysokie Obcasy i Magazyn Świąteczny), dział wideo serwisu muratorom.pl, kalkulatory dostępne na stronie poradnikzdrowie.pl, kronika kryminalna strony "Super Expressu" se.pl, treści wideo i analizy publikowane przez tytuły Mediów Regionalnych. Przedstawiciele Piano szacują, że łącznie w ramach platformy dostępne będzie ok. 10-15 proc wszystkich treści publikowanych przez włączone do systemu media.

Dodatkowo, w wielu wypadkach internauci, którzy wykupią abonament uzyskają dostęp do treści publikowanych tylko w papierowych wydaniach gazet i magazynów. Łącznie, systemem płatności objęte zostanie 27 stron dzienników ogólnopolskich i regionalnych, 14 magazynów oraz strona Polskiego Radia.

Piano Media to firma działająca również na rynkach słowackim i słoweńskim. Według szefów firmy to Polska będzie jednak prawdziwą próbą oferowanego przez Piano systemu. Prezes Tomas Bella twierdzi, że dzięki uruchomieniu systemu firma będzie mogła pokazać, jak dobrze działa on na dużych rynkach. "Jesteśmy już dobrze znani z naszych innowacji. Teraz pokażemy, że innowacje te są skalowalne" - dodał Bella.... Koniec cytatu

Darmowy internet - czy to możliwe?!
:woohoo: :woohoo: :woohoo:
Przyroda to również my , więc dbajmy o naszą matkę Ziemię.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O: Płatne czytanie wiadomości w necie . 2012/07/24 16:53 #35938

• glizdziarz
  • glizdziarz Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 57
Od tego nie uciekniemy. Chcąc poczytać on-line coś sensownego już od pewnego czasu trzeba płacić za elektroniczne wydania wielu czasopism. Takie jest życie.
O rzut beretem od wielkiej dziury

O:Płatne czytanie wiadomości w necie . 2012/07/25 11:31 #35951

• jurek-strażnik
  • jurek-strażnik Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Masz rację Grzegorzu , są nawet oszuści , którzy żerują na niewiedzy użytkowników netu :(

Dobrze , że chociaż w Parlamencie Europejskim nie przeszło ACTA , ale wciąż próbują niestety :woohoo:

O:Płatne czytanie wiadomości w necie . 2012/07/25 13:09 #35956

• okonhel
  • okonhel Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 44
Najlepsze są quizy i ankiety, po których by otrzymać wynik musisz wysłać sms-a... za 30 zł plus VAT. :laugh: :))
CRET

O:Płatne czytanie wiadomości w necie . 2012/07/25 14:55 #35959

• jurek-strażnik
  • jurek-strażnik Avatar
  • Wylogowany
  • góró
A co powiesz Jacku na portal wedkuje.pl , gdzie redakcja proponuje płatne konto VIP dla szerokiej rzeszy forumowiczów , w zamian za pewne przydatne funkcje .

O:Płatne czytanie wiadomości w necie . 2012/07/25 18:17 #35964

• mirasek
  • mirasek Avatar
  • Wylogowany
  • góró
jurek-strażnik napisał:
A co powiesz Jacku na portal wedkuje.pl , gdzie redakcja proponuje płatne konto VIP dla szerokiej rzeszy forumowiczów , w zamian za pewne przydatne funkcje .

Wg mnie wyciąganie kasy, ale z drugiej strony już nie "pałują" artykułów, które człowiek napisze- tutaj specjalnie ktoś wali minusy i pałuje artykuły i nie można zobaczyć kto- tam już nie ma takiego problemu bo wszystko do wglądu .Od chwili wprowadzenia tego vip nie ma żadnej pały. I to jedyna jak mi się wydaje sensowna funkcja.
Ostatnio zmieniany: 2012/07/25 20:24 przez okonhel.

O:Płatne czytanie wiadomości w necie . 2012/07/25 19:14 #35966

• okonhel
  • okonhel Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
Jurku - jak jest na wedkuje.pl to nie wiem i nie interesuje mnie jak tam jest. Niech sobie nawet każą płacić za każde logowanie - tam wędkarstwo dawno przestało być ważne. Kiedyś "zawładnęli" nim niepoważni ludzie a właścicielom zależało tylko na ilości odsłon i kasie z tego płynącej. Po tym jak potraktowano niektórych użytkowników i tych, którzy odezwali się w ich obronie, skasowałem wszystko co tam wstawiłem i odszedłem. Nie chcę mieć nic wspólnego z takim portalem....
CRET

O:Płatne czytanie wiadomości w necie . 2012/07/25 19:42 #35969

• jarekk
  • jarekk Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
okonhel napisał:
Jurku - jak jest na wedkuje.pl to nie wiem i nie interesuje mnie jak tam jest. Niech sobie nawet każą płacić za każde logowanie - tam wędkarstwo dawno przestało być ważne. Kiedyś "zawładnęli" nim niepoważni ludzie a właścicielom zależało tylko na ilości odsłon i kasie z tego płynącej. Po tym jak potraktowano niektórych użytkowników i tych, którzy odezwali się w ich obronie, skasowałem wszystko co tam wstawiłem i odszedłem. Nie chcę mieć nic wspólnego z takim portalem....

Mam bardzo podobne zdanie, dlatego nie wieszam tam nowych tekstów. Tam są "użytkownicy", co mają nawet kilkanaście loginów, redakcja to tolerowała ! Ostatnio jednak jest tam trochę lepiej, może się wezmą za chołotę ! ;)

O:Płatne czytanie wiadomości w necie . 2012/07/25 20:00 #35971

• mirasek
  • mirasek Avatar
  • Wylogowany
  • góró
jarekk napisał:
okonhel napisał:

Mam bardzo podobne zdanie, dlatego nie wieszam tam nowych tekstów. Tam są "użytkownicy", co mają nawet kilkanaście loginów, redakcja to tolerowała ! Ostatnio jednak jest tam trochę lepiej, może się wezmą za chołotę ! ;)

No tak, jest tam tych oszołomów, ale dostali kaganiec na pysk i teraz nie judzą. Oby tacy tu nigdy nie gościli, bo zrobią jak tam trzodę z forum B)
Ostatnio zmieniany: 2012/07/25 20:22 przez spines21.

O:Płatne czytanie wiadomości w necie . 2012/07/25 20:23 #35973

• okonhel
  • okonhel Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
Przez działalność podjudzaczy i oszołomów odeszło sporo wartościowych ludzi, piszących artykuły. Resztę bałaganu dopełniły działania właścicieli portalu.
CRET

O:Płatne czytanie wiadomości w necie . 2012/07/25 20:25 #35974

• spines21
  • spines21 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
Mam wrażenie,że ostatnie posty są nie na temat.

Ostatnio zmieniany: 2012/07/25 20:27 przez spines21.

O:Płatne czytanie wiadomości w necie . 2012/07/26 09:49 #35993

• jarekk
  • jarekk Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
spines21 napisał:
Mam wrażenie,że ostatnie posty są nie na temat.

Słuszna uwaga.

Co do płacenia za internetowe publikacje, w zasadzie jestem za. Jeżeli są to informacje wartościowe, specjalistyczne i cenne (przykład - www.parkiet.com) to gotów jestem za to płacić. Ktoś w końcu wkłada w to pracę za którą powinien otrzymać godne wynagrodzenie. Internet dla wielu użytkowników kojarzy się ze śmietnikiem z którego można bezkosztowo pozyskiwać wszystko co tam się znajdzie. Niestety, alo to się będzie zmieniać.

O:Płatne czytanie wiadomości w necie . 2012/07/26 12:41 #35997

• okonhel
  • okonhel Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
Akurat nie jest to temat wędkarski więc lekkie odstępstwa mogą być.
CRET

Płatne czytanie wiadomości w necie . 2018/05/01 21:16 #60735

• Parona
  • Parona Avatar
  • Wylogowany
  • kopacz robali
Coraz częściej specjalistyczna wiedza kosztuje także swoje w sieci. Ktoś wkłada sporo pracy w publikacje, a o sponsorów trudno. Nie dziwi mnie ten trend. Będzie się zapewne pogłębiał, bo przecież nikt nie chce pracować za darmo.

Płatne czytanie wiadomości w necie . 2018/05/21 13:45 #60766

• Alex
  • Alex Avatar
  • Wylogowany
  • wędkoholik
  • Otrzymane podziękowania: 15
Na przestrzeni sześciu lat na pewno się pogłębiło... :lol: :lol: :lol:
Wymuszony powrót syna marnotrawnego na łono monopolisty PZW :(
O/Nadnotecki, Koło RCK Rogoźno.
Moderatorzy: spines21, glizdziarz, okonhel
Czas generowania strony: 0.069 s.