Berkley 2
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zabawne Historie

Zabawne Historie 2013/01/04 22:55 #39216

• lucek55
  • lucek55 Avatar
  • Wylogowany
  • kopacz robali
Czy macie jakieś zabawne historie które przytrafiły sie wam na wypadzie wędkarskim ?? Ja np: szedłem sobie w spodnio-butach w wodzie tak po kolana aż tu nagle dziura i cały byłem mokry.
Ostatnio zmieniany: 2013/01/04 23:30 przez okonhel.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zabawne Historie 2013/01/05 13:02 #39246

• kamil90
  • kamil90 Avatar
  • Wylogowany
  • znawca tematu
Mi raz zdarzyło się przyłapać baraszkująca parę nad wodą :blush: :whistle:
Wędkarstwo to moja pasja od najmłodszych lat

O:Zabawne Historie 2013/01/06 13:33 #39312

• lucek55
  • lucek55 Avatar
  • Wylogowany
  • kopacz robali
Na tarło trafiłes ;)

O:Zabawne Historie 2015/10/13 19:48 #58590

• nazared
  • nazared Avatar
  • Wylogowany
  • kopacz robali
Rzecz działa się na drugim roku moich studiów, pierwszego dnia na uczelni po przerwie świątecznej. Zaznaczę jeszcze, że nigdy nie byłem śmiały wobec dziewczyn, ale ciężko nad tym pracowałem. A więc do rzeczy...

Po zajęciach odbierając kurtkę z szatni zauważyłem również zbierającą się do wyjścia dziewczynę - drobnej postury z długimi blond włosami i śliczną twarzą, no po prostu cudo. Zwróciłem uwagę na ilość walizek, toreb i reklamówek, które miała przy sobie i na to, że chciała się do tego wszystkiego zabrać sama. Pomyślałem, że to idealna okazja, żeby zagadać i zaproponować pomocną dłoń, niczym rycerz w lśniącej zbroi. W końcu byłem po zajęciach i mogłem ją odprowadzić do przystanku albo gdziekolwiek planowała z tym wszystkim iść. Mimo kołatającego serca i trzęsących się rąk, jak pomyślałem, tak zrobiłem.

Podchodzę i mówię: "Cześć, może ci pomóc z tymi torbami?". Uroczo się uśmiechając odpowiedziała, że w sumie przyda się jej pomoc i widać było, że była bardzo wdzięczna. Już mam się zabierać do części jej tobołów, ale najpierw zapytałem (jakby to miało jakieś znaczenie), w którą stronę idzie. Pokazała ręką, że idzie w prawo. Ja z tego całego stresu, niewiele myśląc, odruchowo pokazałem stronę, w którą się zwykle udaję - w lewo i powiedziałem: "No ja niestety idę w tą stronę". Obróciłem się na pięcie i poszedłem w swoją stronę. Dziarskim krokiem wracałem do domu cały dumny z siebie, że udało mi się chociaż zagadać do fajnej dziewczyny.

Dopiero kiedy usiadłem na spokojnie w domu zdałem sobie sprawę, co ja zrobiłem...

mało wędkarskie ale łapcie
Moderatorzy: spines21, glizdziarz, okonhel
Czas generowania strony: 0.042 s.