Abu 1
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Jak było dziś na rybach - marzec 2017r

Jak było dziś na rybach - marzec 2017r 2017/03/05 12:19 #60004

• glizdziarz
  • glizdziarz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 58
Przy niedzieli po wczesnym śniadaniu wypad nad wodę bo pogoda idealna. Kierunek: jeden z lokalnych ciurków dopływów Widawki. Ponoć zostało tam jeszcze kilka pstrągów w słusznych rozmiarach. Obławianie rzeczki zacząłem tuż powyżej mostu drogowego i dawaj w górę. Przedeptałem jakieś 3km w jedną stronę i tyle samo w dół ciurka przedzierając się przez chaszczowiska. Teraz to banał ale latem.... Mimo zmiany przynęt, indiańskich podchodów itp niestety bez kontaktu z rybą. Niemniej wypad fajny bo już widać pierwsze objawy wiosny. Bazie zaczynają kwitnąć, widziałem motyla i wystraszyłem żabę. Wiosna idzie.

O rzut beretem od wielkiej dziury

Ta wiadomość zawiera załączniki obrazów.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez glizdziarz.

Jak było dziś na rybach - marzec 2017r 2017/03/27 07:52 #60024

• glizdziarz
  • glizdziarz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 58
Wczoraj z rana poniosło na Słok. Pierwszy wypad od czasu jak na zbiornik wszedł pierwszy lód. Celem była zabawa z okoniami na BT. Pogoda nieciekawa bo z rana przymrozek a potem 2-2,5C i wiatrzysko chwilami dość silne. Mimo blisko czterech godzin biczowania wody zero rybek. Tylko jedna szczeżuja uwiesiła się na ciężarku. Pocieszające, że nie tylko ja zszedłem o kiju. Na kilkunastu spinningujących nikt nic nie złowił. Prawdopodobnie okoń poszedł w rzekę za trącą się płocią. Niestety rzeka niedostępna do 15 maja ze względu na zakaz (tarlisko). Trzeba będzie chyba za białorybem się ruszyć.
O rzut beretem od wielkiej dziury

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Strona:
  • 1
Moderatorzy: spines21glizdziarzokonhel
Czas generowania strony: 0.074 s.