Penn Slammer III
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Sierpień 2018r.

Sierpień 2018r. 2018/08/17 07:10 #60987

• glizdziarz
  • glizdziarz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 58
Przedwczoraj z racji święta pojechałem z moją rodzicielką nad jezioro Skulska Wieś.

Po przywitaniu się z gospodarzami udaliśmy się na pomost. Po podnęceniu pierwsze brania. Klasyka czyli krąpik i uklejka. Po donęceniu u mamy na wędce melduje się solidna płoć. Po chwili u mnie podobna i cisza. Pół godziny czekania na kolejne branie. Znów u matuli melduje się płoć. Niestety odpięła się nad pomostem i sama wróciła do wody. Kilka podskubywań i cisza. Kolejne donęcenie i znów podskubywanie ale zakończone odjazdem i holem lina. Kurde matula szaleje. Za chwilkę i u mnie podobna akcja i też lin. Przymusowa przerwa na obiad tuż przed 12 z powodu deszczu. Po ustaniu opadów powrót na kładkę. Wiatr ucichł i brania praktycznie też. Czasem skubnął niewymiarowy krąpik. Kolejne donęcenie i kolejny lin u mamy na wędce. Tak było do 17 do chwili odjazdu. Matula złoiła mi skórę łowiąc 5 linów i dwie płocie (o drobnicy nie wspomnę). Ja tylko 2 płocie, 2 linki, krąpia i kilka uklejek. Ilościowo mało ale jakościowo nieźle.

O rzut beretem od wielkiej dziury

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

The following user(s) said Thank You: Alex

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sierpień 2018r. 2018/08/17 12:00 #60989

• okonhel
  • okonhel Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 66
Woda nieco ostygła i ryby się lekko ruszyły. Wczoraj wyjęliśmy kilka "skrótów" i solidarnie po 1 wymiarku . Później brania ucichły a nam nie chciało się czekać na kolejne "przebudzenie " i popłynęliśmy szukać okoni. Złowiliśmy w sumie kilkadziesiąt okoni przyzwoitej wielkości, większość powyżej 22-24 cm, największy 29 cm. Kolega złowił większość na spinmada a ja na spinnerbaita z seledynowym twisterem na czerwonej główce malowanej przez Tadeusza.

CRET

Ta wiadomość zawiera załączniki obrazów.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć.

The following user(s) said Thank You: Alex

Sierpień 2018r. 2018/08/21 08:09 #60998

• Alex
  • Alex Avatar
  • Wylogowany
  • wędkoholik
  • Otrzymane podziękowania: 16
Trzy godziny we dwoje nad zb. Sulejowskim (betony) od 7:00 do 10:00, bez sukcesów. Woda zielonkawa od glonów i ciepła jak zupa. O 10-tej zrobił się taki skwar, że uciekliśmy w zacisze domowe... :(
Wymuszony powrót syna marnotrawnego na łono monopolisty PZW :(
O/Nadnotecki, Koło RCK Rogoźno.

• Strona:
  • 1
Moderatorzy: spines21glizdziarzokonhel
Czas generowania strony: 0.080 s.