Penn Slammer III
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Grudzień 2018

Grudzień 2018 2018/12/30 11:13 #61211

• okonhel
  • okonhel Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 66
Wczoraj wybrałem się na plażę rozprowadzić smar w kołowrotku po serwisie.
Nad wodą spotkałem kolegę Bodzia Kasaka i kupiłem od niego 5 woblerków na troć z plaży. Jeden już coś złowił.

CRET

Ta wiadomość zawiera załączniki obrazów.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Grudzień 2018 2018/12/30 12:51 #61213

• marek j
  • marek j Avatar
  • Wylogowany
  • góró
  • Otrzymane podziękowania: 27
O to chodzi, piękny srebrniak - Gratulacje.

Grudzień 2018 2018/12/31 12:03 #61216

• spinn76
  • spinn76 Avatar
  • Wylogowany
  • wędkoholik
  • Otrzymane podziękowania: 12
Pogoda wymarzona. Ostatnie dni starego sezonu jeszcze trzeba wykorzystać. Dotarła paczka od Adam Szwanka z killerem na moją królową. Wobler perch 12 cm ze sterem, imitacja okonia. Dzisiaj miałem w planach obłowienie znowu tylko trzech główek. I to starczyło. Dwa piękne potężne wnet brania. Jeden szczupak bierze pośrodku klatki w międzytamiu na spokojnej wodzie. Przynęta Dragon Lunatic V-lures 10cm w kolorze naturalnym z niebieskim grzbietem. Zresztą mój ulubiony. Ale po odjeździe na ok 40 m nie mogę bo zatrzymać. Dostaje się do szybkiego nurtu warkocza i tam uwalnia . Następna główka i podobna sytuacja ale woblera tym razem posyłam w główny nurt warkocza. I powolne prowadzenie przynęty tak jak ostatnio dało wynik. Branie takie że mi prawie wyrywa kij z ręki. Odjazd na 30 m od razu po uderzeniu jak lokomotywa odjazd w nurt rzeki, hol ok 10 min . Całe szczęście że miałem spodniobuty bo zaliczyłem kąpiel w królowej przy jego trzecim podbieraniu. W królowej znalazłem się przez chwile po klatkę . Niestety poślizg. Oczywiście ryby podbieram ręką. Wtedy czuć dopiero ich siłę i waleczność. Polecam ale jak się zdecydujecie na podbieranie takich ryb ręką to musicie być pewni ze tego chcecie i każdy Wasz ruch musi być pewny i przemyślany. Więc piękna gruba dzika tłusta mamuśka z naszej królowej kapituluje po pięknej walce. Oczywiście C&R. Bo jakże by inaczej. Wobler Adama cały w pysku. Z przyponu Dragona Classic Surfstrand 30 cm bo takich używam przez cały sezon wystawało ok 4 cm tylko . Więc mamusia była głodna. Uwielbiam je. Ostatni wypadzik i zakończenie tego sezonu planuję na niedzielę. Zobaczymy. Pozdrawiam. Kriss. Team Dragon Polska.

Ta wiadomość zawiera załączniki obrazów.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć.

The following user(s) said Thank You: okonhel, marek j

Ostatnia edycja: przez okonhel.

Grudzień 2018 2018/12/31 13:31 #61217

• marek j
  • marek j Avatar
  • Wylogowany
  • góró
  • Otrzymane podziękowania: 27
Krzychu wielki szacun że wstawiasz posty jako jeden z nielicznych na dodatek zawsze ciekawe wędkarsko.

Ostatnia edycja: przez okonhel.

Grudzień 2018 2018/12/31 16:14 #61218

• okonhel
  • okonhel Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 66
Piękne zakończenie sezonu - metrówka do zdjęcia. U nas na Wiśle o wymiarka trudno. :(
CRET

• Strona:
  • 1
Moderatorzy: spines21glizdziarzokonhel
Czas generowania strony: 0.097 s.