Sebile 1
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Team Dragon 213 cm 14-35 gr

Team Dragon 213 cm 14-35 gr 2013/01/15 20:06 #39645

• Buniol
  • Buniol Avatar
  • Wylogowany
  • kopacz robali
Witam.Mam zamiar kupić ową wędkę do agresywnego opadu z łodzi albo z brzegu do łowienia szczupaków i sandaczy również mam zamiar tą wędką połowić lekkimi jerkami w płytkich zarośniętych wodach więc pytam na forum czy ktoś używa bądź używał tej wędki i jeśli temu komuś się nudzi to może na klika parę słów swojego doświadczenia na temat używania tej wędki.Chciał bym również poczytać wasze opinie na temat całej serii team dragon jak wam się sprawują.Dziękuję i połamania kija dużo błota w kaloszach i śluzu rybiego na spodniach :) Wędka jak w tytule ale interesuje mnie cała seria.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O: Team Dragon 213 cm 14-35 gr 2013/01/15 20:16 #39647

• volfi
  • volfi Avatar
  • Wylogowany
  • moczykij
Witam miałem ten kij,nie mam mu nic do zarzucenia,przesiadłem się z niego na fenwicka hmg w jednym kawałku,chciałem spróbować monoblanku i nie żałuję,ale do rzeczy super kijek do gum,ale moim zdaniem 20gr+kopyto 3 to max do tego kija slidery 7 max, kogutami łowiłem od 7-15gr i było super,jesli łowisz też z brzegu pomacałbym tego 230cm w tej gramaturze ponoć sztywniejszy.
W mojej ocenie jest to super kij super na szczupaka
pod przynęta praca szczytowa pod ryba ładnie w chodzi w parabolę mało spadów,do typowej pałki sandaczowej bym go nie zaliczył B)
Ostatnio zmieniany: 2013/01/15 20:23 przez volfi.

O: Team Dragon 213 cm 14-35 gr 2013/01/15 21:18 #39668

• Buniol
  • Buniol Avatar
  • Wylogowany
  • kopacz robali
Dziękuje za odpowiedź :)Życzę dużo czasu na rybach.
Moderatorzy: spines21, glizdziarz, okonhel
Czas generowania strony: 0.051 s.