Mitchell RTE
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kołowrotek do wędki

Kołowrotek do wędki 2014/06/27 23:04 #54343

• rakiety
  • rakiety Avatar Autor
  • Wylogowany
  • kopacz robali
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzisiaj kupiłem wędkę Dam effzett pro jig z CW 7-28 gram. Mam zamiar nią łowić sandacze i szczupaki średnimi gumami metodą opadu i normalnie poprzez różne prowadzenie przynęty.

Jeśli możecie dajcie swoje rady czym mam się kierować wybierając kołowrotek ale nie sugerujcie żadnego modelu tylko parametry.

Zwróćcie uwagę, że jest to wędka dość krótka 190 cm z przeznaczeniem na łódkę do ww. metod

bass-sklep.pl/wedka-dam-effzett-pro-jig-190-28g.html

www.dam.de/?q=en/content/effzett-pro-jig

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kołowrotek do wędki 2014/06/28 09:25 #54345

• okonhel
  • okonhel Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 66
Przykręciłbym coś z przednim hamulcem , rozmiar 3000, dość szeroka szpula i najlepiej płytka, metalowa korbka.
CRET

O:Kołowrotek do wędki 2014/06/28 13:38 #54350

• rakiety
  • rakiety Avatar Autor
  • Wylogowany
  • kopacz robali
Na pewno przedni hamulec. Myślałem o czymś większym niż 3000 może 3500 lub 4000. Nie będzie za duży? Jak się powinno dobierać kołowrotek do tak krótkiej wędki? Gramaturą?

O:Kołowrotek do wędki 2014/06/28 22:57 #54356

• Pawgas
  • Pawgas Avatar
  • Wylogowany
  • wędkoholik
  • Otrzymane podziękowania: 1
Na pewno daruj sobie Spro Red Arc - kupiłem i to chłam największy który włąśnie jest drugi raz na serwisie. Bardzo ciekawie wygląda Ryobi Arctica - 4000 kolega kupił za 230 zł. Kręci pięknie. Ja obecnie łowię na Penna Sargusa w małym rozmiarze 2000 i jest to super maszynka która idzie jak czołg nawet pod większym oporem. Narazie łowię tylko na żyłkę a chodzą opinię że pletki lubi pokręcić.

O:Kołowrotek do wędki 2014/08/10 15:36 #54857

• Zielan
  • Zielan Avatar
  • Wylogowany
  • kopacz robali
Pewnie autor zakupił już sobie kołowrotek, który spełni jego wymagania. Jednak dodam od siebie kilka zdań. Na początek potwierdzę słowa kolegi pawgas, Spro red arc to rzeczywiście jakaś pomyłka, być może trafiłem na kiepski egzeplarz. Rok temu kupiłem kołowrotek Robinson Quartz FD Pro Spin 4010, maszynka jest niesamowita. Zapłaciłem za nią niespełna 160 zł. W tym sezonie na jesieni kupię jeszcze jeden w mniejszym rozmiarze do swojej okoniówki.

O:Kołowrotek do wędki 2014/08/10 16:09 #54858

• okonhel
  • okonhel Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 66
A mój kumpel kupił tego Robinsona i szybko zaczęło coś w nim w środku stukać. Widzę że to jak kiedyś z samochodem Polonez - jak się komu trafi tak ma.
CRET

O:Kołowrotek do wędki 2014/08/11 09:12 #54862

• Zielan
  • Zielan Avatar
  • Wylogowany
  • kopacz robali
Na pewno tak było, w dzisiejszych czasach przy masowej produkcji zdarzają się takie niesmaczne rodzynki. Ta wstrętna złośliwość rzeczy martwych. Ja się cieszę z jego użytkowania, na dniach kupię mniejszy rozmiar i zobaczymy czy równie dobrze będzie mi służył. Połamania Panowie. Hej!

• Strona:
  • 1
Moderatorzy: spines21glizdziarzokonhel
Czas generowania strony: 0.115 s.