Abu 1
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Promocja łowiska.

Promocja łowiska. 2013/06/09 21:44 #44566

• marek j
  • marek j Avatar
  • Wylogowany
  • góró
  • Otrzymane podziękowania: 27
Co sądzicie otakiej promocji łowiska ? Podaje link pod którym zobaczyłem przeogromnego szczupaka, niestety najprawdopodobniej to trup. Tak się chwali portal ZG PZW. www.pzw.org.pl/home/wiadomosci/79659/60/...ze_zbiornika_dzibice
Mam nadzieje że karp przeżył. :(
Ostatnio zmieniany: 2013/06/10 08:10 przez Ania.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Promocja łowiska. 2013/06/10 06:22 #44567

• wedkarz2309
  • wedkarz2309 Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Patrząc na zdjęcia, można się obawiać, że szczupak nie wrócił już do wody - łowca miał niestety do tego prawo, aby zabić takiego giganta...

O:Promocja łowiska. 2013/06/10 07:58 #44569

• catrinna
  • catrinna Avatar
  • Wylogowany
  • znawca tematu
Patrząc moim okiem nie wydaje mi się by rybki wróciły do wody... A powinny.

O:Promocja łowiska. 2013/06/10 08:28 #44570

• Ania
  • Ania Avatar
  • Wylogowany
  • góró
  • Otrzymane podziękowania: 1
Powinny patrząc z naszej strony przyszłościowej, nie powinny patrząc jak związek daje na to przyzwolenie i przykład.
Sama kwestia zawodów koła , okręgi organizują zawody wszystko jest pięknie integracja, puchary, nagrody, dyplomy tylko za jaką cenę w rażącym stopniu za cenę życia ryb. A można przecież zawody rozgrywać na żywej rybie i są rozgrywane ale daleko jeszcze aby wszystkie zawody były tak rozgrywane.
Nie sztuką jest złowić rybę, sztuką jest ją znaleźć ;)

O:Promocja łowiska. 2013/06/10 09:06 #44571

• geddy
  • geddy Avatar
  • Wylogowany
  • miszcz
  • Otrzymane podziękowania: 2
Ryby raczej na 99,999% nie wróciły do wody, chyba że w postaci kotletów, może głupio tak generalizować ale... wystarczy popatrzeć na "łowców"

cóż - a wystarczyłoby wprowadzić odgórny zakaz rozgrywania "zawodów" na bitej rybie i górne widełki, paradoksalnie w tym kraju pełnym zawistnych "psów ogrodnika" nawet zatwardziały mięsiarz nie pozwoliłby sąsiedniemu wędkarzowi zabrać takiej metrówki bo sam jej nie złowił i dupę by mu ścisnęło ;). A nawet jakby to zdjęciem by się nie mógł pochwalić bo by go inni zlinczowali. Rybki by na tym skorzystały, ludzie by moze sie też zastanowili że mimo wszystko warto wypuszczać bo sama myśl spotkania się z takim zawodnikiem daje do myślenia.
Wypuszczaj... nasze ryby same się nie obronią
Ostatnio zmieniany: 2013/06/10 09:07 przez geddy.

O:Promocja łowiska. 2013/06/10 13:43 #44575

• RWS_Kuba
  • RWS_Kuba Avatar
  • Wylogowany
  • kopacz robali
Wszystko zależy od tego, jaka jest grupa docelowa tego typu akcji. Mnie to nie przekonuje, a wręcz odpycha.

Po pierwsze - nie znalazlbym chyba wspolnego jezyka z niektorymi osobami, ktore tam lowia.

po drugie - tego szczupaka już tam nie ma, a prawdopodobieństwo, że jest tam więcej tego typu okazów nie jest za duże...

Co do zawodów na żywej rybie. Nie wiem, jakie są dokładne zapisy, bo nigdy sam zawodów nie organizowałem. Domyślam się jednak, że koszt sędziego/sędziów może być dla niektórych kol sporym wydatkiem w skali roku. Czy istnieje możliwość, aby łowić parami? tzn. losowanie dwóch zawodników, którzy całe zawody mierzą sobie nawzajem złowione ryby?
Ostatnio zmieniany: 2013/06/10 20:26 przez Ania.

O:Promocja łowiska. 2013/06/10 17:21 #44587

• tomasz kwieciński
  • tomasz kwieciński Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Wielka rybka miejmy nadzieję że wróciła do wody .Ja osobiście nie uczęszczam na zawody nie kręci mnie to .

O:Promocja łowiska. 2013/06/10 23:56 #44605

• geddy
  • geddy Avatar
  • Wylogowany
  • miszcz
  • Otrzymane podziękowania: 2
RWS_Kuba napisał:
Czy istnieje możliwość, aby łowić parami? tzn. losowanie dwóch zawodników, którzy całe zawody mierzą sobie nawzajem złowione ryby?

Oczywiście ze istnieje, na szczęście coraz więcej imprez jest właśnie w takiej konwencji robiona - trzeba tylko chcieć a nie gadać że nie ma kasy albo się nie da.

Choć ja nie biorę udziału w zawodach to niech sobie są, niech nawet to nazywają "sportem" niemniej jak ma to być sport niech to będzie bez zabijania zwierząt...ot tak zasada - będzie jeszcze bardziej po "sportowemu".
Wypuszczaj... nasze ryby same się nie obronią
Ostatnio zmieniany: 2013/06/11 06:23 przez okonhel.
Moderatorzy: spines21, glizdziarz, okonhel
Czas generowania strony: 0.062 s.