Penn Slammer III
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: ,,Kim są wędkarze 2012 r.’’

,,Kim są wędkarze 2012 r.’’ 2013/01/30 10:37 #40184

• 197cm130kg
  • 197cm130kg Avatar
  • Wylogowany
  • moczykij
"Prezydium ZG PZW podjęło uchwałę o rozpoczęciu badania ankietowego w kołach PZW ,,Kim są wędkarze 2012 r.’’. Badania zostaną przeprowadzone w trakcie zbierania składek w okresie do maja br., a następnie po zebraniu i opracowaniu ankiet w okręgach PZW staną się jednym z materiałów przygotowywanych przed XXX KZD oraz dla celów promocyjnych Związku."

,,Kim są wędkarze 2012 r.’’
Nie znając treści ankiety ze swej strony powiem: Jestem wędkarzem rekreacyjnym. Wobec braku możliwości wprowadzenia składki krajowej, jestem zwolennikiem pełnej Okręgowej samodzielności. Okręgi mają niezależność gospodarczo- rolniczą Czas na statutową . ZGPZW jako nie mający wpływu na działalność gospodarczą i rolniczą Okręgu powinien pozostać związkiem sportowym aby była możliwość uprawiania sportu wyczynowego w zakresie wędkarstwa zgodnie z ustawą o sporcie.

Pozdrawiam. Wędkarz rekreacyjny a właściwie to z przymusu rybak typy wędkarskiego dokonujący amatorskiego połowu ryb za pomocą wędki i podrywki.
A co koledzy sądzą : Kim są wędkarze nie tylko 2012r ?
Jeżeli dasz komuś rybę-będzie miał jedzenie na jeden dzień,
Jeśli kogoś nauczysz dobrze dbać o ryby
-będziesz miał jedzenie na całe życie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:,,Kim są wędkarze 2012 r.’’ 2013/01/30 10:57 #40186

• czaplasiwa
  • czaplasiwa Avatar
  • Wylogowany
  • góró
Większość wędkarzy zrzeszonych w związku PZW jest typowo wędkarzem rekreacyjno - hobbystycznym. Sport więc dla większości nie istnieje. Wystarczy popytać w kole czy ktoś jest zorientowany którzy z naszych kolegów startują w jakiś zawodach i jakie miejsca zajmują. U mnie w kole na 1300 wędkarzy licencję zawodnika posiada ok 35 kolegów.Stanowi to ok 2,7%.
Czym więc jest sport w PZW. Kroplą w morzu pochłaniającą olbrzymie / jak na nasze możliwości/ nakłady finansowe dla maleńkiej grupki ludzi.
Polski Związek Wędkarski - TAK
Polski Związek Wędkarsko - Sportowy - NIE!!!! :evil:
strażnik SSR
przyjacielerudawy.pl

Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.

forumkolazwierzyniec.fora.pl

O:,,Kim są wędkarze 2012 r.’’ 2013/01/30 11:42 #40194

• pisaq
  • pisaq Avatar
  • Wylogowany
  • góró
197cm130kg napisał:
Wędkarz rekreacyjny a właściwie to z przymusu rybak typy wędkarskiego dokonujący amatorskiego połowu ryb za pomocą wędki i podrywki.
Oj, za takie teksty zdarzyło mi się dostać OPR. Chyba dlatego, że prawda w oczy kole :)
Tak czy siak, dobrze napisane.

Nie sądzę, żeby ta ankieta miała na celu wybadanie wędkarskich preferencji, stawiam na klasyczne ankiety typu:
Wiek, płeć, miejsce zamieszkania (wieś, miasteczko, miast, miasto wojewódzkie), wykształcenie itp.
Swoją drogą, co zrobią wędkarze, którzy już opłacili składki? Znam takich, którzy już pod koniec grudnia mieli znaczki ;)
Ich ankieta ominie, a to największe hardkory :D

Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.

O:,,Kim są wędkarze 2012 r.’’ 2013/01/30 12:00 #40197

• geddy
  • geddy Avatar
  • Wylogowany
  • miszcz
  • Otrzymane podziękowania: 2
pisaq napisał:
Znam takich, którzy już pod koniec grudnia mieli znaczki ;)
Ich ankieta ominie, a to największe hardkory :D

:woohoo:
Mimo ze mnie ominie, to nie przypuszczam, że ankieta ma jakiś głęboki zamiar robienia rewolucji ;)

Przypuszczam ze w większości w kołach jej po prostu nie wypełnią albo wypełnią byle jak. Ale jestem ciekaw treści ;)
Wypuszczaj... nasze ryby same się nie obronią

O:,,Kim są wędkarze 2012 r.’’ 2013/01/30 12:34 #40199

• mirasek
  • mirasek Avatar
  • Wylogowany
  • góró
" ,,Kim są wędkarze 2012 r.’’"

Najprostsza nasuwająca mi się odpowiedź ,że są niewolnikami uzależnionymi od PZW . Czasami próbujący coś dla tej "organizacji" zrobić.

O:,,Kim są wędkarze 2012 r.’’ 2013/01/30 12:38 #40201

• 197cm130kg
  • 197cm130kg Avatar
  • Wylogowany
  • moczykij
Kolego czapiasiwa w tym przypadku to się z kolega nie zgadzam. Ankieta pewnie będzie miała za zadanie obronić decyzje ZGPZW w sprawie niezwołania zabrania nadzwyczajnego celem wypowiedzenia się o ustawie o sporcie.. Szkoda szansy na pozytywne zmiany statutowe bo to jedyna przyczyna dla ZGPZS nie dostosowania struktur PZW do ustawy o sporcie. Ja uważam , ze nie można pozbawiać sportowców wyczynowych związku sportowego. Niech sobie będzie jako zupełnie niezależnej organizacji od stowarzyszania PZW jakimi są okręgi nie będącego związkiem sportowym. Czas pozbyć się ZGPZW.

Zadam pytanie : Która to organizacja chciała by mieć za prezesa Genka.
Jeżeli dasz komuś rybę-będzie miał jedzenie na jeden dzień,
Jeśli kogoś nauczysz dobrze dbać o ryby
-będziesz miał jedzenie na całe życie.
Moderatorzy: spines21, glizdziarz, okonhel
Czas generowania strony: 0.046 s.