Sebile 1
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: TOPFISH.pl

TOPFISH.pl 2015/01/25 08:45 #56556

• Alex
  • Alex Avatar
  • Wylogowany
  • wędkoholik
  • Otrzymane podziękowania: 15
Ostrzegam przed tym sklepem.
Oferta to "mydlenie oczu", żadnej pozycji nie mają na stanie, dopiero zamawiają po otrzymaniu zamówienia od klienta.
Koszmarny czas oczekiwania na dostawę - dochodzi nawet do dwóch tygodni.
Brak jakiegokolwiek kontaktu z obsługą.
Omijajcie na długość wędziska... :angry:
Wymuszony powrót syna marnotrawnego na łono monopolisty PZW :(
O/Nadnotecki, Koło RCK Rogoźno.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:TOPFISH.pl 2015/03/08 23:11 #57072

• topfish
  • topfish Avatar
  • Wylogowany
  • kopacz robali
Witam

Czyżby konkurencja albo przyjaciel konkurencji ? Na maile odpowiadamy praktycznie 24 godziny na dobę , na stanie mamy ponad 7 tysięcy produktów, część oferty oczywiście wymaga sprowadzenia , ale dostawy mamy 3-4 razy w tygodniu więc nijak z tego 2 tygodnie nie chcą wyjść :) Zadowoleni klienci naszego sklepu wiedzą, że ten post to bzdura ale mimo wszystko ciężko takie oszczerstwa pozostawić bez odpowiedzi..

Sklep Wędkarski Topfish

O:TOPFISH.pl 2015/03/09 06:30 #57075

• Alex
  • Alex Avatar
  • Wylogowany
  • wędkoholik
Na realizację dwóch zamówień nieopatrzenie dokonanych w Państwa sklepiku czekałem prawie dwa tygodnie. Na odpowiedź mailową cztery dni.
Z trzeciego zamówienia zrezygnowałem.
Przykro mi ale jest wiele innych sklepów z których korzystam i nigdy nie spotkałem się z takim lekceważeniem klienta.

Oszczerstwem jest stwierdzenie
Czyżby konkurencja albo przyjaciel konkurencji ?
widocznie takie metody Państwo stosujecie i wynika to z własnego doświadczenia. :angry:

Serdecznie pozdrawiam.

O:TOPFISH.pl 2015/03/09 17:39 #57086

• topfish
  • topfish Avatar
  • Wylogowany
  • kopacz robali
Nasz "sklepik" jak Pan napisał, jest jednym z większych więc nie wiem w jakim celu ta ironia ?.. Złożone zostały 2 oddzielne zamówienia w odstępie 4 dni , zamówienia wysłane w ciągu 7 dni od złożenia . Wybrana przez klienta najwolniejsze forma wysyłki czyli zwykły list polecony, który może podróżować do 7 dni roboczych o czym jest informacja w sklepie + dodatkowo okres tuż przed świętami .. Zawsze odpowiadamy na maile maksymalnie w ciągu 24 godzin a nawet szybciej więc ewidentną nieprawdą jest informacja , że odpowiedzieliśmy po 4 dniach .
Wysłaliśmy maila do klienta z zapytaniem i informacją 15.12 , odpowiedział 17.12, zamówienie wysłane 18.12

Konkluzje :

1. Zamówienia wysłane terminowo zgodnie z Regulaminem.

2. Przesyłkę klient może i otrzymał po 2 tygodniach ( tego nie wiemy.) ale proszę winą za to nie obarczać sklepu tylko wybierać odpowiedni (szybszy..) sposób przesyłki (list priorytetowy, kurier itd.) jeśli zamówienie ma dojść w określonym czasie a nie najtańszy zwykły list polecony a potem mieć pretensje do sklepu, że przesyłka długo podróżuje i że otrzymało się paczkę 2 tygodnie od złożenia zamówienia ..........

3. Nigdy nie lekceważymy żadnego klienta ale na nieprawdziwe oskarżenia zawsze zareagujemy i przedstawimy rzeczowe argumenty.

4. Nie ma idealnych sklepów i każde zamówienie wymaga indywidualnego podejścia. Owszem czasami każdemu zdarzają się jakieś wpadki i nie boimy się do tego przyznać. Przy dużej ilości zamówień jakieś potknięcie może się zdarzyć .. Nie jesteśmy maszynami tylko zespołem ludzi więc prosimy o trochę zrozumienia jeśli rzeczywiście coś pójdzie nie tak jak powinno..

Następnym razem więc zanim Pan napisze jakąkolwiek nieprawdziwą opinię na temat jakiegokolwiek innego sklepu próbując z jakiegoś niewiadomego powodu dokonać "zemsty" i niesłusznie zepsuć opinię tegoż sklepu za swoje źle dokonane wybory proszę się dobrze zastanowić , gdyż sklepy czytają opinie o sobie i opinie nieprawdziwe są dokładnie analizowane.

Oczywiście każdy ma wolność wyboru sklepu i sposobu realizacji zamówienia, jedne sklepy mają 1000 produktów i wysyłają zamówienia w 24 godziny , innej jak nasz mają 30000 produktów i realizacja zamówień trwa nieco dłużej a w zamian klient ma większy wybór ale wszystko jest dokładnie opisane w Regulaminie, który zawsze należy przeczytać zanim złoży się zamówienie.

Sądzę, że została przedstawiona wystarczająca ilość informacji i argumentów , żeby każdy użytkownik tego forum ocenił wartość postu autora Alex,

Pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów
Sklep Wędkarski Topfish

O:TOPFISH.pl 2015/03/09 17:45 #57087

• jurek-strażnik
  • jurek-strażnik Avatar
  • Wylogowany
  • góró
  • Otrzymane podziękowania: 2
Może należało się przedstawić i przywitać na tym forum.

wedkarstwotv.pl/forum/10-regulamin-forum...orum-wdkarskiego-wtv
Przyroda to również my , więc dbajmy o naszą matkę Ziemię.

O:TOPFISH.pl 2015/03/09 17:58 #57088

• topfish
  • topfish Avatar
  • Wylogowany
  • kopacz robali
Witam

Szczerze mówiąc to nie znalazłem w regulaminie informacji na ten temat a przeczytałem chyba wszystkie punkty :) Proszę mi wybaczyć brak znajomości zasad ale nie udzielamy się często na forach i stąd może takie niedopatrzenie.
W każdym razie witam serdecznie wszystkich użytkowników !
Mam na imię Jacek i reprezentuję Sklep Wędkarski Topfish.pl

Pozdrawiam
Sklep Wędkarski Topfish.pl

O:TOPFISH.pl 2015/03/09 17:59 #57089

• jurek-strażnik
  • jurek-strażnik Avatar
  • Wylogowany
  • góró
  • Otrzymane podziękowania: 2
Przyroda to również my , więc dbajmy o naszą matkę Ziemię.
Ostatnio zmieniany: 2015/03/09 18:01 przez jurek-strażnik.

O:TOPFISH.pl 2015/03/10 06:21 #57094

• Alex
  • Alex Avatar
  • Wylogowany
  • wędkoholik
topfish napisał:
(...)Oczywiście każdy ma wolność wyboru sklepu (...)
Pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów
Sklep Wędkarski Topfish
Zgadzam się, każdy ma prawo wyboru i dla tego ja wybrałem. Dziękuję, nie skorzystam z zaproszenia. Usunąłem link do Państwa "sklepiku" z listy zakładek...
Z wyrazami głębokiego szacunku, pozdrawiam.

Ps
Tyle ode mnie, podtrzymuję moją opinię, w dalszej dyskusji nie zamierzam uczestniczyć.
Ostatnio zmieniany: 2015/03/10 06:22 przez Alex.
Moderatorzy: spines21, glizdziarz, okonhel
Czas generowania strony: 0.054 s.