Penn Slammer III


"Nocne leszcze na feeder
"
Leszcz to ryba słodkowodna z gatunku karpiowatych, można go złowić praktycznie wszędzie...
                                                                         kategoria Czytelnia


"Grube majowe żarcie"
Nadchodzi magiczny czas jakim jest otwarcie sezonu szczupakowego...
                                                                         kategoria Czytelnia

"Jesienna nostalgia"
Wrzesień minął w ekspresowym tempie... Nawet nie wiem kiedy.
                                                                              kategoria Czytelnia

"Sandacz 1 na 10"
Czas długich nocy czerwcowych nieubłaganie szybko mija.
                                                                      kategoria Czytelnia

"Ultra lekkie łowienie, ultra mocne emocje"
Nie potrafię Wam wyrazić jak mocno i intensywnie wciągnęło mnie ultra lekkie łowienie.
                                                                      kategoria Czytelnia

"moja Wisła"
Posłuchajcie sentymentalnej opowieści Kamila "Łysego Węża" Walickiego o Wiśle, o "Jego miejscu na ziemi"....
                        kategoria Telewizja WTV

Pogromcy kitów cz6 - Testy kołowrotków
W tym odcinku testowaliśmy parametr, którego wcześniej nikt nie sprawdzał...
                              kategoria Telewizja WTV

JC Muskrat Zonker
Łowienie ryb na muchę to jego największa życiowa pasja, od dziecka ściśle związany z wędkarstwem
                                 kategoria Telewizja WTV

Najnowsze w galerii

  • Bieszczennik 2017r
  • Autor: Piotr76
  • na zimowego szczupaka
  • Autor: Czapek
Są uzbrojeni i mają prawo użycia przymusu bezpośredniego. Nad wodą mogą zrewidować Ciebie i Twój samochód. Osiem posterunków na Mazowszu i trzydziestu sześciu strażników czynnie patrolujących ponad 64000 hektarów wody. Tym razem ekipa filmowa WTV towarzyszyła funkcjonariuszom Państwowej Straży Rybackiej. W arkany pracy PSR wprowadza strażnik Sebastian.

 

Komentarze   

kamilek97
# kamilek97 2011-09-08 13:07
Filmik fajny , a mam takie pytanko czemu SSR czy PSR nie kontroluje mniejszych rzeczek , szlak mnie trafia jak widzę starszego dziadka , który łowi na spławik i do tego spinning i ma w siatce 3,4 szczupaki 25-40 cm , siaty miejscowych jedną wyciągnąłem razem z kolegami wiem , że nie powinniśmy ale nie wytrzymaliśmy :sad:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
qmak-75
# qmak-75 2011-09-08 20:58
Pamiętaj że nie wolno ci wyciągać z wody sieci,linek itp...Jeśli strażnik cię zobaczy to ty będziesz uważany za kłusola.Najlepiej o,,znalezisku''poinformować telefonicznie PSR.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
norbiko
# norbiko 2011-09-08 13:18
Podobała mi się reakcja kombinatorów na hasło "dzień dobry Straż rybacka....."
Szkoda tylko, że mało jest chłopaków z PSR, to jest gardłowy problem. Przy tej ilości trudno jest wymagać od kilku czy kilkunastu funkcjonariuszy aby byli wszędzie... wiadomym jest, że skupiają się na najczęściej odwiedzanych miejscach.
Wojewodowie powinni przemyśleć możliwość utrzymania większej grupy Państwowych Strażników tworząc więcej placówek terenowych, zaoszczędziłoby to też kosztów, np. dojazdów do bardzo oddalonych terenów.
Jest mnóstwo miejsc w których szerzy się kłusownictwo, niestety brak rąk do pracy powoduje iż miejsca te są przez kłusowników uznane za bezpieczne. Bug okolice miejscowości Popowo i kolejnych przyległych do rzeki miejscowości. Rozlewiska powstałe po wyżówkach tej rzeki, również są oblegane przez miejscowych, odchodzi tam istna rzeź.
Jak wspomniałem, w mojej ocenie zwiększenie liczby etatów wśród Państwowej Straży Rybackiej byłby początkiem oczekiwanych zmian na lepsze.
reportaż na *****
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
kowson77
# kowson77 2011-09-08 13:29
Dlatego tak ważne jest wsparcie z SSR.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Adam
# Adam 2011-09-08 14:51
Nie wiem czemu, ale mi żal by było wlepić mandat np. temu gościowi co przyjechał na domek i łapie na jedną wędkę na spławik.Połapał płotek przy trzcince i wszystkie wypuścił ... trochę wyrozumiałości w takich sytuacjach ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
qmak-75
# qmak-75 2011-09-08 21:11
Żal? chyba żartujesz.Każdy złapany za rękę tłumaczy się że wypuszcza,że zapomniał dokumentów itd...(a czasami nawet udaje że to nie jego ręka :) )Wyrobienie karty wędkarskiej to pryszcz ale i tak ludzie mają w d...e przestrzeganie prawa i właśnie dlatego jest jak jest.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Adam
# Adam 2011-09-12 23:11
Nie koniecznie. Sam jeździłem na domek do Giżycka i po prostu nie byłem w stanie wykupić zezwolenia. Wędka jest pod ręką, przynętę się wykopie.Jedno mnie hamowało a mianowicie strażnicy którzy wlepią mi mandat za te dwie godzinki wędkowania.
Czym wtedy byś się kierował na moim miejscu ?? Przestrzeganiem prawa czy wyskoczeniem na pobliską ukrytą w zaciszu gęstych trzcinowisk kładkę ze słoikiem robaków i krótką wędką uzbrojoną w spławik.
No właśnie takie sytuacje się zdarzają, wszyscy jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy.Ale często jesteśmy karani za coś co po głębszym przeanalizowaniu było błahostką.A za takie coś sypnąć 200zł ??
Zresztą widać gołym okiem kto przyszedł powędkować a kto przyszedł na ryby. Wiadomo że gość z dwiema wędkami, wiadrem zanęty i siatką nie przyjechał nad wodę się opalać.
I nie jestem tu jakimś przeciwnikiem PSR, bo popieram ich walkę z kłusownikami,mięsiarzami oraz śmieciarzami o których się mało mówi, a którzy mnie ultra wkurzają. Jestem tylko zdania że niektórym można było by dać taryfę ulgową w formie pouczenia lub po prostu "zabieraj się pan stąd bo będziemy musieli wlepić mandat".
Co do tego że każdy złapany się tłumaczy ... uważam że stary strażnik, który robi w tym fachu wiele lat, a może i dłużej, widział już dużo takich sytuacji i wie kto ściemnia a kto jest tu po prostu rekreacyjnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
pisaq
# pisaq 2011-09-13 01:04
Łoj łoj łoj.
Tutaj się nie zgodzę. Wykupienie licencji/pozwolenia/zezwolenia czy czego tam jeszcze to uzyskanie zgody na amatorski połów ryb. Nikogo nie obchodzi forma - czy to rekreacja z piwkiem i słoikiem robaków czy profesjonalny trening zawodniczy z tyczkami, rolkami, kombajnami i furą zanęty. Pozwolenie to rzecz święta.
Niestety, w Polsce nie ma czegoś takiego jak wędkowanie. U nas to jest rozumiane jako "amatorski połów ryb" (mamy Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb, od niedawna obowiązkowo musimy mieć przy sobie Pozwolenie na Amatorski Połów Ryb Wędką). Licencje wędkarskie podzielone są na normalne, ulgowe, dla członków PZW i niezrzeszonych. A moim zdaniem powinno być ich więcej, powinny różnić się cenami i "przywilejami".
Np takie wakacyjne licencje zezwalające na "wędkowanie rekreacyjne" (jedna wędka, przynęty naturalne, mniejsze limity połowowe itp).
U mnie, PSR to taki oddział partyzantów. Działają prężnie, są postrachem kłusoli, ale mało kto ich widział. I czasami - tak jak policjanci nabijający statystyki nietrzeźwymi rowerzystami - zajmują się nie tym co jest najbardziej szkodliwe.
Nikt nie ma lepszej motywacji niż SSR.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Mareczek24
# Mareczek24 2011-09-08 14:52
Co tu dużo gadać kawał dobrej roboty robią.Brawa Panowie ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
norbiko
# norbiko 2011-09-08 16:50
Uważam, że z tytułu obecności kamery i tak strażnicy byli bardzo pobłażliwi. Mógł sobie gościu wykupić sobie kilka dniówek, taniej by go to kosztowało ni ten mandat. To była taka mała lekcja ekonomii. Mnie tam go nie szkoda przecież wiedział, że nie posiada uprawnień. Wliczył a przynajmniej powinien wliczyć to sobie w koszty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
łysy-wąż
# łysy-wąż 2011-09-08 17:39
Tak trzymać - tępić kłusoli !!!
Dobra robota ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
barwin50
# barwin50 2011-09-08 19:14
Dobra robota ---tępić to paskudztwo :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
kamilek97
# kamilek97 2011-09-08 23:07
# qmak-75 nawet jak bym poinformował to i tak wątpię żeby ktoś przyjechał bo to jest mała rzeczka . Ludzie robią tam co chcą .....niestety :sad:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Pawel
# Pawel 2011-09-09 00:02
Świetny filmy gratulacje tak trzymać Panowie kłusowników trzeba tępić a za tego małego sumika to by jego do siatki włożył
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
pakier1953
# pakier1953 2011-09-09 12:11
kowson77 2011-09-08 12:29
Dlatego tak ważne jest wsparcie z SSR.
...... , ale również Nas samych wędkarzy , nie bójmy się zadzwonić gdy widzimy przejawy kłusownictwa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
jurek-strażnik
# jurek-strażnik 2011-09-09 12:45
Bardzo dobra robota Panowie , powinno się włączyć w przestrzegania prawa ( naszego stowarzyszenia , ale też z ogólnego KK ---brudasów , śmieciarzy ) , jak największa rzesza wędkarzy , aby pomóc PSR i Społecznym Strażnikom , nie bójmy się interweniować , w końcu do wszystko dla naszego hobby
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
aro00114
# aro00114 2011-09-10 00:35
Ciekawe czy PSR jest tak miła poza kamerą bo ze swego doswiadczenie wiem ze nie .Miałem kiedys takie zdarzenie ze zostałem skontrolowany PSR miałem karte wedkarska i oczywiscie opłaconą lecz okazało sie ze zapomiałem poprostu rejestru połowu ryb i niemile zostałem potraktowany poniewarz przedstawiciel PSR chciał mi wlepic mandat 200zł i zabrac wedkie i na dodate był strasznie beszczelny .Skonczyło sie to tylko pouczeniem ale dlatego ze upierałem sie na swoim poniewarz wtedy jeszcze nie było przymusu co do tego rejestru a tylko przpominanie lub pouczanie wedkarzy .Ale koles tak był chamski ze niedługo pozostał komendantem PSR bo duzo było na niego skarg od wedkarzy za niestosowne zachowanie .Wiec nie moge nic dobrego powiedziec o mundurowych .Odzieją takiego goscia w mundur i juz mysli ze stał sie panem wszystkiego ze jego zalecenia i przepisy nie obowiązują.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
uklejkowski50
# uklejkowski50 2011-09-10 13:08
To już pewnie ja znam nazwisko owego bezczelnego strażnika
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Szympans
# Szympans 2011-09-10 22:15
I jeszcze zabierać im te sprzęty . Jak nie bedzie miał czym to troche minie zanim opłaci mandat i nowe kije kołowrotki itd kupi . Dobrze dobrze dzisiaj w nocy spotkałem PSR komando foki tak więc może za 100 lat ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
pisaq
# pisaq 2011-09-11 08:36
Wychodzi na to, że tylko w OM coś się dzieje. Częste i poważne patrole PSR, SSR, Policji.
Ja się chciałem odnieść do pobłażliwości strażników z materiału. Wiadomo, chcieli pokazać się od jak najlepszej strony, podobnie jak policja w "drogówce". Wlepianie mandatów na lewo i prawo za brak rejestru nie świadczyłoby o nich najlepiej. Wolą się kreować na dobre duszki, niż na mrocznych jedi ;) Prawda jest po środku, jak zawsze.
Co do komentarza Aro00114... cóż, w szeregi PSR wstępują ludzie, a ludzie są różni.
Wszędzie znajdziemy buraków, ale i ludzi miłych - w PZW, PSR, SSR, w rządzie, policji czy wśród aktorów. Szkoda, że czasami ta jednostka może być opiniotwórcza i na podstawie tejże opinii oceniamy całość organizacji...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
kowson77
# kowson77 2011-09-11 08:52
Ja tam wolę mrocznych jedi. :-) Przynajmniej w niektórych przypadkach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
pisaq
# pisaq 2011-09-11 09:18
Ciemną stroną Mocy posługują się mroczni Jedi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
norbiko
# norbiko 2011-09-11 12:36
Nie ma jak u Wadera :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Szuwar
# Szuwar 2011-09-12 12:00
Bardzo fajny filmik.Powinno ich być jak najwięcej aby ukazać codzienną ciężką prace zarówno f-szy PSR jak i SSR.Takie filmy dobitnie pokazuja z czym spotykamy sie na codzień i co Polak potrafi wymyślić w kwestii nielegalnego połowu ryb.
Z niecierpliwością pozostaje czekać na kolejny film i trzymac kciuki za sukcesy w walce z kłusolami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
ryzel1976
# ryzel1976 2011-09-13 11:03
Świetny filmik :lol: U mnie nie widziałem PSR kilka lat. Ale kontrole SSR to miałem w tym roku kilka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
01lukas
# 01lukas 2011-09-13 16:53
Świetna robota z tym się zgodzę, ale kary są nie współmierne dla wędkarzy posiadających wszystkie zezwolenia a dla takich którzy ich nie mają . Doświadczyłem tego na sobie kiedy straż chciała wlepić mi mandat dwustu zł za nie wypełniony rejestr tego dnia , po negocjacjach skończyło się wpisaniem pouczenia do rejestru z pieczęcią strażnika . ... I gdzie tu sprawiedliwość? Kłusole z filmiku nie posiadający kompletnie nic 2 stówy i wędkarz z opłaconymi kartami zezwoleniami i bez ryb w siatce 200 zł . ....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
norbiko
# norbiko 2011-09-13 18:12
Minimalny mandat za naruszenie Ustawy o Rybactwie Śródlądowym to 200 złotych, niestety ustawodawca tak ustanowił. Funkcjonariusz wypełnia tylko swoje obowiązki...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
m.rozumek
# m.rozumek 2011-09-15 15:17
Fajnie, że są kontrole SZKODA TYLKO ŻE PAŃSTWOWA STRAŻ RYBACKA NIE ZNA PRZEPISÓW, WSTYD!!!
W 7:07 min strażnik poucza, że przy następnej kontroli wędkarz musi przedstawić trzy dokumenty.
Pytam się jakim prawem?
Do kontroli wędkarz zobowiązany jest przedstawić tylko:
- KARTĘ WĘDKARSKĄ
- ZEZWOLENIE NA AMATORSKI POŁÓW RYB WĘDKĄ
Bardzo chciałbym zobaczyć w tym "super materiale" sprostowanie, no i może warto poświęcić czas nie tylko na kontrole ale również na szkolenia Panów z PSR.
Póki co Ja pouczam Pana Strażnika
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Jarecki
# Jarecki 2011-09-15 15:28
Panu z PSR napewno chodziło o kartę i zezwolenie. Kolego rozumku nie łap za słówka...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
znachor
# znachor 2011-09-15 22:01
może strażnik powinien Cie przeprosić i kupic bukiet róż?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
m.rozumek
# m.rozumek 2011-09-15 15:30
POWIEDZIAŁ KONKRETNIE, WSZYSTKIE TRZY DOKUMENTY
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
norbiko
# norbiko 2011-09-15 15:42
Do końca roku 2010 a dokładnie do listopada w/w roku obowiązkiem kontrolującego było sprawdzić licencję a więc kartę wędkarską (biała karta), rejestr połowu oraz legitymację członkowską w której to decydującym czynnikiem były znaczki określające opłatę nadany rok. Jak by na to nie spojrzeć, były to trzy dokumenty które musiał posiadać przy sobie wędkarz. Po znowelizowaniu Ustawy o Rybactwie Śródlądowym w której to określono dwa dokumenty. Tak jak wspomniałeś karta wędkarska oraz zezwolenie za amatorski połów ryb, w PZW jest dokumentem z zamieszczonym rejestrem połowów, który to wędkarz ma obowiązek wypełnić przed rozpoczęciem wędkowania wpisując datę i miejsce połowu. Jeżeli te dwa wspomniane dokumenty nie budzą wątpliwości strażnika może sobie odpuścić legitymację członkowską, która fakt faktem nie jest ujęta w ustawie jako dokument podlegający kontroli.
Mimo wszystko nie widzę żadnego problemu aby PSR, Policja, czy SSR nie mógł sprawdzić mojej legitymacji członkowskiej. Uważam, użytkowniku @m.rozumek, że próbujesz siać niepotrzebny zamęt. Nie używaj Capsloka podczas pisania tekstu...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
m.rozumek
# m.rozumek 2011-09-15 15:49
Myślę że mój dalszy komentarz jest zbędny i trafi także do tej inteligentnej i szanującej się części wędkarzy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
znachor
# znachor 2011-09-15 21:59
Jestem za surowszymi karami. Film bardzo ciekawy czekam na nowe części.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
marcin1521
# marcin1521 2012-02-03 22:02
kary są groszowe w krajach uni 5000euro to standard
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
rooster
# rooster 2011-09-15 23:19
Fajny materiał filmowy, żałuje tyko jednego... że tak mało ;-)
***** Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
slodziaksos
# slodziaksos 2011-09-20 19:14
Hej.
Mam pytanie. Czy PSR może kontrolować kutry wożące wędkarzy na morze na dorsza.
To co tam się dzieje to pomsta.
Limit jest 7 dorszy wymiarowych na głowę a w rzeczywistości oficjalnie po wielu forach chwalą się jak to osiągają wyniki limit razy3 x4 x5 i więcej.
Jak to jest?
A jeśli mają prawo kontroli to jak ich napuścić na tych kłusoli z kutrów?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
e2rds
# e2rds 2011-12-05 20:37
Ten limit obowiązuje w Polskiej strefie wód terytorialnych, jeśli kutry wypływają poza Polskie wody terytorialne i tam łowią to co wtedy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
wd_janosik
# wd_janosik 2011-09-24 21:55
Filmik dobry ale,może jako jedyny zapytam dlaczego mandaty nakładane są tylko dla tych ,,kłusowników bez karty wędkarskiej,, czy tych co mają jedną wędkę więcej ? dlaczego te chodzące w sutannach bezkarne s....ny nie są ukarani za zanieczyszczanie i wpuszczanie zanieczyszczeń do Wisły.Podaje dokładne namiary
http://www.archidiecezja.warszawa.pl/archidiecezja/domyrekolekcyjne/
Kara nie powinna być 200 zł ale kary za świadome zanieczyszczanie naszej pięknej rzeki powinna być adekwatna do wyrządzonej szkody. Karzemy gościa 200 zł mandatu bo tyle nakłada taryfikator OK. ale klechy nie płacą za zanieczyszczanie rzeki a powinni raz zapłacić przykładowo 200 000 zł na fundusz,budowę oczyszczalni ścieków lub odratowanie tego czego tymi zanieczyszczeniami jeszcze nie zniszczyli(to może następnym razem nie wyprowadzą zanieczyszczeń do wody). Łapię na całej długości Wisły po obu jej stronach ale po ostatnich gruntowych połowach na Młocinach i oczyszczaniu samej żyłki z zaczepiających się na niej nieczystościach odechciało mi się wszystkiego. Każdy kto łowi w tej rzece wie gdzie pompujemy te zanieczyszczenia i to nikomu nie przeszkadza już nawet Policja przymyka na to oko i wiedzą o wszystkim ale rozkładają ręce. Żadnej rzeki nie darzę takim szacunkiem i pokorą może podobny filmik powinien być zrealizowany przy pomocy jeszcze innych organów ścigania mam namyśli Policję rzeczną i adresowany niech będzie do tych co zanieczyszczają naszą Wisłę wpompowując w nią wiele zanieczyszczeń które powinny być na wysypisku śmieci lub oczyszczane przez oczyszczalnie ścieków,na którą pewnie jeszcze można by było pozyskać fundusze z Unijne mając jakiś wkład własny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
kostek
# kostek 2011-11-27 16:55
Panowie z PSR - nie ma już sądów grodzkich ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
rybak
# rybak 2012-02-03 11:39
super filmik :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
pipczento2002
# pipczento2002 2012-02-11 15:27
Filmik fajny. Robota dobra. Ale to wszystko drobnostki. Prawdziwe kłusownictwo zaczyna się, jak ci wszyscy ukarani wędkarze pojadą do domu. Zauważcie, że ci wszyscy skontrolowani wędkarze mieli przy sobie tylko kilka ryb. Szkoda niewielka. Niestety bardziej opłaca się jednak zrobić statystykę ( 1 dzień, 8 mandatów, 1800pln)niż uganiać się za kłusolami po nocach przez dwa miesiące, ryzykować zdrowie i dobro rodziny, a sąd ukażę później gościa grzywną 300 pln. No i statystyka żadna. (dwa miesiące, jeden wniosek do sądu)Walka z prawdziwym kłusownictwem to trochę inna bajka...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Shoutbox

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony Historia Małe info Kide Chat
wojtekmazur13: Czemu wskoczyl znak zapytania?,
wojtekmazur13: Siemka, Pozdrawiam ?
spinn76: Witam......
Junioritos: «link» zapraszam wszystkich Sumowych wariatów ;)
Jarecki: «link»
Pomagamy Chomikowi!!!!!
krzysztof58: czy i ten portal ma umrzec smierciá naturalná jak inne portale ?
krzysztof58: Witam Kolegów
19jurek56: Hej, lata lecą, dawno nie zaglądałem, i nie ja jeden!!!
Czesio: Siema jestem tu nowy jest tutaj ktos to lowi ryby w rotterdamie na mashaven?
Wędkarz z Roztocza: A kuku
Jarecki: :/
marek j: ciągle czekam na innych, z tylu tysięcy użytkowników. Twoje kropasy śliczne !
spinn76: bym coś tam wstawił w wątku co połowiłem ostatnio...ale nie wiem czy to ma sens jakikolwiek.
spinn76: no tak trohę ...ale licho mi to idzie marku
marek j: Cześć spin76, widzę że próbujesz wskrzesić towarzystwo.
spinn76: Witaj marek j.....brak słów...
spinn76: Cześć ....w dalszym ciągu nie wierze że tu tak cicho. A moje podboje wędkarskie właś tu zaczynałem. Ale kiedy to było.....wszystko widzę umiera.....a szkoda.
spinn76: marek j.....no nic tu po mnie. Kiedys jeszcze jak Ania M działała tu to potrafiła zrobić i zmobilizować aby coś się działo na portalu.A teraz....brak słów.Więc szukaj mnie na fb.
marek j: ?
spinn76: Marek j....masz racje.......Więc spadam na fb. Pozdrawiam.
marek j: Moderatorzy pobudka:(
marek j: Witacze spamowcy :P
marek j: Cześć spinn76. Wątek na forum "przywitaj się " powinien być usunięty, wszyscy siemka i witam na pudelka niech spadają.
spinn76: Cześć ..marek j....
krzysztof58: cisza ,cisza
marek j: Trudno się nie zgodzić Kriss.
spinn76: Czas chyba sobie odpuścić tu wchodzenie....bo po co.
spinn76: dalek echo.....więc ni c chyba tu po mnie.
spinn76: Cześć.....:-)
marek j: Może to kontrowersyjna opinia ale ja takich jak ostatnio bym banował, niech sobie utworzą portal dla witaczy.
spinn76: Cześć.....marek j.....i nic poza tym.....przywitaja sie i uciekają.
marek j: Siemka. Na forum lekki wysyp WITACZY :P
spinn76: Witam.....
Jarecki: Hej :)
marek j: echo...echo...echo... cześć ;)
krasnopiura: Jezioro Powidzkie podzielili na dwie strefy wykupu licencji. A jak rybka przypływie ze strefy za którą nie wykupiłem.Co mam z nią zrobić. Pozdrawiam serdecznie wszystkich wedkarzy.

Powered by Kide Shoutbox


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Mapy batymetryczne

mapa 001

PSR - kontakty

psr

Okresy ochronne ryb

troc wedrowna

Atlas ryb

brzana